Strādāt mūsdienīgi!

13.03.2013

seminars-plansetdatori-021lll.jpgMūsdienīgs mācību process vairs nav iedomājamas bez tehnoloģijām, kas dažādo mācību stundas, ļaujot izmantot interaktīvas mācību metodes, kā arī sekmē skolēnu iesaistīšanos mācību procesā, attīsta sadarbošanās prasmes, veido pozitīvas emocijas, motivē skolēnus aktīvai un radošai darbībai.

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogiem 1. martā bija iespēja piedalīties ESF projekta seminārā „Interaktīvo mācību materiālu izmantošana mācību procesā izglītojamiem ar speciālām vajadzībām”. Semināru vadīja, un savā pieredzē dalījās, pedagoģijas maģistre, Latvijas Universitātes lektore Antra Krauce. Skolotāji praktiski darbojoties ar planšetdatoriem iepazinās ar interaktīvajiem mācību materiāliem aktīvās runas un lasīšanas spēju attīstīšanai, valodas prasmju veidošanai, ar dažādām programmām rakstīšanai, zīmēšanai, matemātikas apguvei, interaktīvajām grāmatām un izglītojošām spēlēm.

Metodiskais dienests

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs