Sveču mēnesis

22.02.2022

20220211svecumenesis7.jpgFebruāra mēnesī, kad dabā  jaušams pavasaris, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā visi aktīvi gatavojās sveču izstādei. Lielas un mazas sveces tika gatavotas no parafīna, bišu vaska, linu diegiem, papīra, līmētas, zīmētas.  Visas sveces no 7. līdz 21. februārim bija iespēja apskatīt skolas telpās.  Paldies par aktīvu iesaistīšanos pasākumā.

Šogad februāra mēnesis puteņo un bagātīgi dāvina mums sniegu. Pie skolas ir sagatavotas putnu barotavas, lai putniem būtu vieglāk atrast barību lielajās sniega kupenās. Tāpēc ir iespēja pavērot – ja februārī ir trekni meža putni, tad vēl būs daudz sniega. Un, ja mēs gribam lai šis gads ir bagātīgs, tad ceram, ka februāra beigās pūtīs  ziemeļu vējš.

Fotogrāfijas no sveču izstādes.

Agita Lindenberga

Internāta audzinātāju metodiskās jomas vadītāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs