Unified telpu futbols

19.02.2013

dsc-0202.jpg19. februārī Kokneses speciālās internatpamatskolas – attīstības centra un Kokneses vidusskolas skolēni piedalījās Latvijas speciālās Olimpiādes rīkotajās futbola sacensībās Priekulē. Katrai komandai drīkstēja uz laukuma atrasties arī divi vispārizglītojošo skolu skolēni. Mūsu komandai palīdzēja Kokneses vidusskolas skolēni Ilmārs Kalniņš, Ritvars Kalniņš un Alvis Voultkunskis. Komanda guva atzinīgus panākumus, iegūstot godalgoto 2. vietu. Pa ceļam uz finālu uzvarējām Jēkabpils, Tukuma, Ventspils novada komandas.

Pusfinālā spēle ar Priekuļu novada komandu beidzās 4:4 , bet soda sitienos mēs uzvarējām ar 2:1 un iekļuvām finālā, kur sacentāmies ar Rīgas komandu.

Fināls noritēja līdzīgi, kur spēles gaitā vadībā atradās gan viena, gan otra komanda. Minūti pirms mača beigām bijām vadībā ar rezultātu 3:2, tad sekoja divas kļūdas aizsardzībā un spēli zaudējām ar 3:4. Rīgas komandā piedalījās arī spēlētāji, kuri trenējas Skonto futbola klubā. Līdzīgs turnīrs maija beigās notiks arī Daugavpilī, kur uzvarētāju komandām būs iespēja piedalīties Eiropas atlases sacensībās Polijā un uzvarētāj komanda dosies uz Brazīliju, kur futbola čempionāta laikā notiks arī Speciālo Olimpiāžu un vispārizglītojošo skolu skolēnu čempionāts futbolā.

Guntis Atrasts, sporta skolotājs