Mācību materiāls/ darba lapas “Darbības vārds pagātnē”

02.05.2024

20240430-darb-vards-pag-dl-vaivade-att.webpMācību materiāls/ darba lapas “Darbības vārds pagātnē”

Mācību materiālu/darba lapas, kuras paredzētas lasītprasmes un rakstītprasmes sekmēšanai izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, mācoties par darbības vārdu pagātnē, izveidojusi Kokneses pamatskolas – attīstības centra speciālās izglītības skolotāja AnikaVaivade.

Materiāls veidots četros grūtības līmeņos un pedagogam ir iespēja izvēlēties vajadzīgo variantu, ņemot vērā katra izglītojamā attīstības līmeni un spējas. Uzdevumi veidoti tā, lai izglītojamie attīstītu lasītprasmi, izpaustu savas radošumu, ilustrējot pasaku, un mācītos vērtēt savu veikumu. Mācību materiāla veidošanā izmantota latviešu tautas pasaka “Gudrais muļķītis”.