LSO vieglatlētikas sacensības Cēsīs 2024

17.05.2024

20240516-150156.webp2024.gada 16.maijā Cēsīs norisinājās gada lielākās un gaidītākās LSO sporta sacensības vieglatlētikā. Piedalījās 13.skolas no visas Latvijas.

Mūsu skolas komandu pārstāvēja 6 skolas skolēni: Nauris Tutins, kurš ieguva 3.vietu bumbiņas mešanā, Sabīne Jātniece – augstlēkšanā 2.vieta un 2.vieta bumbiņas mešanā, Kristaps Ivanovs – 2.vieta bumbiņas mešanā, Deniss Sviridovs – 1.vieta bumbiņas mešanā, Andris Zernis – 4. vieta augstlēkšanā un 4.vieta 800m skrējienā, savukārt jaunākajam komandas dalībniekam Eduardam Zorģim šogad gūta lieliska pieredze un iespēja gatavoties nākošā gada sacensībām!

Paldies LSO par aizraujošu, sportisku šo mācību gadu, pateicamies arī Spāres pamatskolai par organizēšanu un atbalstu.

Svetlana Mateša

sporta skolotāja