Latvijas Veselības sporta nedēļa

22.11.2021 - 28.11.2021 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20211122_28_ves_sporta_ned_afisa.jpgKokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamie piedalīsies ikgadējā Eiropas mēroga pasākumā Latvijas Veselības sporta nedēļa 2021 jeb MOVE Week, kuru organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA).

Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt bērnus un jauniešus vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi. Pasākuma mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Kokneses pamatskolā - attīstības centrā no 2021.gada 22.novembra līdz 2021.gada 28.novembrim izglītojamie tiks iesaistīti dažādās kustību, veselības un attīstības aktivitātēs.

Maija Zeilāne

"Individuālā mācību procesa joma" metodiskās komisijas vadītāja

printēt