Vecāku diena 2012

09.03.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

vecaku-diena-026.jpg2012. gada 9. martā Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā notika vecāku diena. Tās laikā vecākiem bija iespēja aplūkot bērnu darbu izstādi un noskatīties koncertu. Koncertā skolēni dziedāja, dejoja un skaitīja dzejoļus, lai iepriecinātu vecākus un parādītu savas prasmes.

Tiekoties ar skolas administrāciju, psihologu un sociālo pedagogu vecāki uzzināja par aktualitātēm skolas dzīvē, par iespējām turpināt izglītību skolā – centrā pēc 9. klases absolvēšanas, iegūstot pavāra palīga vai galdnieka palīga profesionālo kvalifikāciju, kā arī uzdot jautājumus skolas atbalsta personālam.

Pasākuma noslēgumā vecāki kopā ar skolotājiem un audzinātājiem pārrunāja bērnu sasniegumus mācību un ārpusstundu darbā, kā arī turpmākās sadarbības iespējas.

Metodiķe Inese Svence

printēt