Zvans aicina uz pēdējo mācību stundu

31.05.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

pedejais-zvans-023c.jpgKokneses speciālajā internātpamatskolā– attīstības centrā 31. maijā pēdējais skolas zvans skanēja devītās, vienpadsmitās - arodklases un divpadsmitās „C” klases audzēkņiem. Skolas administrācija, skolotāji un skolas biedri sveica absolventus un ar laba vēlējumiem iezvanīja pēdējo mācību stundu.

Devītās klases audzēkņiem ir laiks pārdomām un izvēlei turpināt mācības Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā profesionālajās izglītības programmās „Galdnieka palīgs” vai „Pavāra palīgs”. Vienpadsmitās klases audzēkņus pēdējais zvans aicināja sagatavoties nopietnajam pārbaudījumam – kvalifikācijas eksāmenam, kura laikā jāpierāda savas zināšanas un prasmes, lai iegūtu apliecību par profesionālo kvalifikāciju – pavāra palīgs.

printēt