Pēcpusdiena atpūtas kompleksā Mežezers

28.01.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

9_10_11_klases_mezezera_2013.jpgUn atkal zemi pārklājis sniegs, tik balts un liegs, bet atkusni nomainījis aukstums. Šīs pārmaiņas ziemas mīļotājiem ir tīrā bauda. Tā vien pārņem vēlme paņemt slēpes, un laisties no kalna lejā un izbaudīt ziemas piedāvātos priekus.

Tā arī Kokneses speciālās internātpamatskolas - attīstības centra arodklases audzēkņi, un internāta skolotāja, kādā jaukā pēcpusdienā devās ceļā baudīt ziemas skaistos dabas skatus un aktivitātes uz Pļaviņu novada atpūtas bāzi Mežezers.

Bija iespēja braukt no kalna ar snovborda dēli, slēpēm un tūbingiem, kas radīja lielu sajūsmu.

Audzēkņu acīs atgriežoties skolā - centrā, bija redzams neviltots prieks un gandarījums par pēcpusdienā piedzīvoto.

Sakām lielu PALDIES „Mežezers pluss” SIA īpašniekiem par viesmīlību.

Svetlana Gerču,

Kokneses speciālās internātpamatskolas- attīstības centra internāta skolotāja

printēt