Lāčplēša diena Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

11.11.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

svetki-1111-053.jpgIr tikai viena LATVIJA, un citas nav nekur. Tā nāk no senču zemes dzīlēm un debesīm, kas kopā tur.. (A.Eglītis)

11. novembris īpaša diena – Lāčplēša diena, kad pieminam Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus. Arī mēs Kokneses internātpamatskolā attīstības – centrā par godu varoņiem visas dienas garumā veidojām Latvijas kontūru no dažādiem dabas materiāliem. Klašu grupas jau laicīgi bija savākušas sūnas, zarus, čiekurus, lapas, kas šajā dienā piepildīja mūsu Dzimtenes atveidoto kontūru.

Vakarā visi kopīgi devāmies ar svecēm izgaismot izveidoto Latvijas karti, kur valsts robežas sardzē nostājās 95 sarkanbaltsarkanas sveces. Pēc tam devāmies svinīgā lāpu gājienā. Lāpas nest tika uzticēts klašu labākajiem skolēniem.

Paldies skolēniem un pedagogiem par svētku sajūtas radīšanu!

printēt