“Mēs varam”

07.09.2019 - 08.09.2019 kur : Valmieras 5. vidusskola

img_20190908_wa0027_2.jpg2019. gada 7. un 8. septembrī Valmieras 5. vidusskolas stadionā norisinājās starptautiskas sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam”, kas pulcēja gandrīz 190 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas. Arī Kokneses pamatskolas – attīstības  centru pārstāvēja sportiskākie skolēni. Dalībnieki sacentās  “Boccia” spēlē, tāllēkšanā, skriešanā, bumbiņas mešanā tālumā, smilšu maisiņu mešanā mērķī, futbola sitienos pa vārtiem, basketbola metienos un veiklības stafetē ar uzdevumiem.

Skolas – centra audzēkņi šajās sacensībās uzrādīja augstus sasniegumus – Beātei Avotiņai 1. vieta 60 m skrējienā un 2. vieta 800 m skrējienā, Guntai Artai Svilpei 1. vieta mešanā mērķī, 2. vieta tāllēkšanā no vietas un 3. vieta metienos grozā, Mihailam Prilepiševam 1. vieta metienos grozā.  Visi dalībnieki šajās sacensībās parādīja savas sportiskās prasmes un guva jaunu pieredzi.

Skolotāji: Maija Zeilāne un Guntis Atrasts

printēt