FOTOGALERIJA

Mūsu pieredze pedagogu izaugsmei04.12.2020

Mūsdienu dzīves temps kļūst straujāks, pedagogiem jābūt labi izglītotiem un radošiem profesionāļiem, kas pārdomā savu pedagoģisko darbību un pielāgo to bērnu vajadzībām, tādēļ arvien svarīgāka kļūst nepieciešamība pēc zināšanu papildināšanas un pilnveidošanas, jo pedagogam ir jāpiemērojas pilnīgi jaunām situācijām skolu ikdienā. Latvijas izglītības sistēma ir ceļā uz iekļaujošu izglītību, tomēr daudziem vispārizglītojošo skolu pedagogiem nepietiek pieredzes un vajadzīgo zināšanu par bērniem ar speciālām vajadzībām, par izglītības procesa organizēšanu un uzvedības problēmu risināšanas iespējām.

Bibliotēkas pasākumi 2020.gada decembrī

01.12.2020 - 18.12.2020 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā

no 01.12.2020. līdz 19.12.2020.

• Grāmatu izstādes:

“Rakstniekam Žanim Grīvam – 110” (01.12. - 07.12.)

“Ziemassvētkus gaidot” (08.12. - 28.12.)

• Stenda izstāde “Ziemassvētkus gaidot” (01.12. - 28.12.)
  • Bibliotēkmācības nodarbība “Informācijas kritiskas izvērtēšanas prasmes” 7., 8., 9. kl. grupai (02.12.)
  • Bibliotēkmācības nodarbība “Informācijas kritiskas izvērtēšanas prasmes” 9., arodklašu grupai (09.12.)
  • Jaunā teātra izrādes “Pifa Ziemassvētki” apmeklējums Krustpils kultūras namā (09.12), ja tiks atcelta ārkārtas situācija valstī.

Bibliotekāre Aija Kārkliņa

Dalība LVA konkursā "Zeltmatīte un trīs lāči"30.11.2020

Kokneses pamatskolas – attīstības centra 1. – 2. klases skolēni piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā “Zeltmatīte un 3 lāči”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Konkurss “Es protu glīti rakstīt!”30.11.2020

Valodas un mākslas mācību priekšmeta mēneša ietvaros 2020.gadā no 16.11 līdz 20.11 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika valodu nedēļa, kuras laikā skolēni piedalījās konkursā “Es protu glīti rakstīt!”.

Vakance - pavārs25.11.2020

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

PAVĀRU

uz darbinieka prombūtnes laiku

Sveiciens Valsts svētkos!18.11.2020

Mēs lepojamies, ka esam daļa no Latvijas - tās tagadnes un nākotnes.

Mēs esam Latvija!

Kokneses pamatskolas - attīstības centra kolektīvs sveic visus Latvijas Valsts svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Literārā nodarbība “Mana tautasdziesmu kūka”10.11.2020

Sagaidot Krišjāņa Barona 185. dzimšanas dienu, bibliotēkā trešdienu pēcpusdienās ārpusklases lasīšanas nodarbību laikā pulcējās skolēni, lai izceptu savu tautasdziesmu kūku Dainu tēvam. Skolēniem darbs noritēja grupās vai pāros, vai individuāli, kur no dotajām tautasdziesmām katra grupa izveidoja jaunas tautasdziesmas. Lai  kūku varētu prezentēt, to vajadzēja nogarnēt (izkrāsot), salīmēt uz tās izveidotās tautasdziesmas. Kad kūka bija gatava, grupa to pasniedza jeb prezentēja pie stenda izstādes, kas veltīta Dainu tēva atcerei. Pavisam tika “izceptas” 9 tautasdziesmu kūkas.

Paldies skolēniem un audzinātājām par garšīgajām kūkām!

Bbliotekāre Aija Kārkliņa

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)