FOTOGALERIJA

Olimpiskā diena 2020 “Mēs esam #SPORTIŅĀ”21.09.2020

Kokneses pamatskola – attīstības centrs 2020.gada 18.septembrī iesaistījās Olimpiskās dienas 2020 pasākumos, kuri šogad veltīti Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Klāt rudens - mācību ekskursiju laiks! 17.09.2020

Aiz loga sāk zeltot rudens lapas un pienācis skolēnu rudens ekskursiju laiks.

6. – 9.c klases skolēni 2020.gada 15.oktobrī devās mācību ekskursijā uz kaimiņu novadu - tīršķirnes trušu, mājputnu, eksotisko putnu, dzīvnieku audzētavu “Karlīnas” Vietalvas pagastā, ar mērķi iepazīt cilvēka darba tikumu, audzējot šos mājdzīvniekus, vadot lauku saimniecību un labi atpūsties.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Piedalāmies pedagogu kompetenču modeļa izstrādē17.09.2020

Izglītības iestāde ir sabiedrības mikropasaule, kas atspoguļo tās daudzveidību un dažādību. Tā ir vieta, kurā, apgūstot mācību saturu, arī iepazīst sevi, izzina apkārtējo pasauli, mācās pieņemt un respektēt dažādību – ticībā, izskatā, domāšanā, dzīves uztveres veidā. Latvijas izglītības sistēmā ir sākušās būtiskas pārmaiņas, tiek pilnveidots mācību saturs un pieeja, lai ikvienā skolā visiem bērniem nodrošinātu mūsdienām atbilstošu izglītību, dodot iespēju iegūt lietpratīgam skolēnam nepieciešamās zināšanas, izpratni, prasmes un vērtības. Notiek mācību pieejas maiņa visos mācību priekšmetos, tomēr saglabājot vienu virzienu – padarot mācību procesu jēgpilnu un sasaistot to ar reālo dzīvi. Pārmaiņas skar visus izglītības posmus un veidus, arī speciālo izglītību, kura Vispārējās izglītības likumā tiek definēta kā vispārējās izglītības īpašais veids, kas sniedz iespēju personām ar speciālām vajadzībām un/vai veselības traucējumiem iegūt izglītību atbilstoši viņu speciālajām vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Speciālās izglītības pedagogu pieredzes apmaiņas darbnīca

16.09.2020 17:00 - 17:15

Kokneses pamatskolas - attīstības centra komanda 2020.gada 16.septembrī piedalīsies speciālās izglītības pedagogu pieredzes apmaiņas darbnīcā, kas norisinās Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā projekta “Vispārējās izglītības, tai skaitā pirmsskolas izglītības pedagogu kompetenču modeļa izstrāde” ietvaros.

Kursi pedagogiem Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

18.09.2020 09:30 - 16:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

2020.gada 18.septembrī Kokneses pamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (Vienošanās Nr. 2-2e/202/248) realizēs bezmaksas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu Skolas – centra telpās: "Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana (individualizēta mācību procesa elementi, skolas atbalsta komandas darba organizēšana, izglītojamā snieguma progresa izvērtējums) izglītojamiem ar – garīgās attīstības traucējumiem, smagiem garīgās attīstības traucējumiem, garīgās veselības traucējumiem"

NORDPLUS PROJEKTI IZGLĪTĪBAI08.09.2020

Nordplus izglītības projektos piedalās skolēni, skolotāji, studenti, pasniedzēji un pieaugušie no Baltijas un Ziemeļvalstīm. Šo programmu 1988./1989. gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome. Sākotnēji tajā piedalījās tikai Ziemeļvalstis, taču kopš 2008.gada programmā piedalās arī Baltijas valstis, lai uzlabotu un ieviestu jauninājumus Baltijas un Ziemeļvalstu izglītības sistēmās.

Neziņas pilnajā laikā, kas saistīts ar Covid – 19 pandēmiju, Kokneses pamatskola – attīstības centrs saņēma ziņu no Ziemeļu ministru padomes, ka iesniegtais projekts “We can and do together”, ar  mērķi stiprināt un attīstīt Latvijas un Lietuvas skolu sadarbību izglītības jomā, akcentējot dažādu interaktīvu mācību metožu un paņēmienu izmantošanu mācību procesā skolēniem ar speciālām vajadzībām, stiprinot starpkultūru dialogu un pilnveidojot projektā iesaistīto dalībnieku svešvalodu prasmes un iemaņas, ir apstiprināts.

printēt Lasīt visu ziņu

Kopā mēs varam un darām07.09.2020

Erasmus+ mācību mobilitātes ir iespēja izglītībā iesaistītajiem mācīties un gūt pieredzi ārvalstīs. Tās ļauj skolotājiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalsti, lai mācītos, padziļinātu savu kompetenci un atpakaļ uz Latviju pārvestu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.

Kokneses pamatskolas – attīstības centram ir svarīga pedagoģiskā personāla profesionālisma, kompetences, motivācijas un kapacitātes paaugstināšana, lai nodrošinātu kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītības procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām, sniegtu atbalstu reģiona izglītības iestāžu pedagogiem, izglītojamiem un vecākiem.

printēt Lasīt visu ziņu