Pirmsskolas grupas

Teci, mana valodiņa

1651064064599.jpgPavasara  ziedu mirdzošajās acīs

Paslēpies ir saules stariņš draisks.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā,

Laime nemīl viena pati būt.

Tā mīl ziedus, mirdzumu mums acīs,

Vēlas dvēselēs par ceļa vēju kļūt.

Runāsim par laimi, gaismu, ziediem,

Vārdi negaisīs, tie katram pieskarsies.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā!

/Ā. Āre/

Tuvojas ziedoņlaiks, ko mēs visi tik ļoti gaidām. Mirdzums parādās gan pieaugušo, gan bērnu acīs. Rit 2022. – Tīģera gads. 27. aprīlī pie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupiņas “Pienenīte” bērniem viesojās tīģeris un aicināja uz integrēto rotaļnodarbību “Teci, mana valodiņa”.

Lieldienu raibās oliņas

lieldienuraibasolinas1904202204.jpgLieldienās šūpojies,

Lieldienās priecājies

Par pirmiem ziediņiem,

Par raibām oliņām!

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2022.gada 14.aprīlī iejutās zaķu lomā un kopā ar skolotāju Ligitu radoši krāsoja un veidoja olas dažādās tehnikās.

Lieldienas Kokneses pamatskolas - attīstības centra pirmsskolas grupās

19.04.2022

454eea4a-bd6d-423b-806b-ee5090851931.jpgPie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” un “Pienenīte” bērniem 2022.gada 13. aprīlī ciemos bija atnācis lielais cālis un viņa draugs zaķis. Cālis bija sagatavojis bērniem dažādus lieldienu uzdevumus un rotaļas. Bet zaķim gadījās nelaime, kamēr nāca pie bērniem, visas oliņas no groziņa bija izbirušas un bērni devās tās visas sameklēt.

Guna Kruka

Pirmsskolas grupas "Bērziņš"aktivitātes 2022.gada martā

19.04.2022

img-20220307-wa0004.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2022.gada marta mēnesī audzēja lociņus, sēja dilles un pētersīļus. Kā arī vēroja dažādu koku zaru plaukšanu (bērza, lazdas, kastaņa un papeles), kuri tika ielikti ūdenī.

skolotāja

Misija – KRUPIS. Izglāb princi!

11.04.2022

6.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni Artūrs Vilkājs un Ralfs Freivalds kopā ar skolotāju Ligitu Muižnieci iesaistījās Dabas aizsardzības pārvaldes rīkotajā radošo darbu konkursā “Misija – KRUPIS. Izglāb princi!”.

Krāšņi uzzied pavasaris

11.04.2022

4.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centra pirmsskolas grupas “Pienenīte” bērni 2022.gada 29. martā veica eksperimentu “Krāšņi uzzied pavasaris”.

Pirmskolas grupas “Bērziņš” aktivitātes 2022.gada februārī

29.03.2022

berzins02202206.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2022.gada februāra mēnesī piedalījās dažādās aktivitātēs, viena no tām bija sveču liešanas radošā darbnīca kopā ar skolotāju L. Ādamsoni. Izgatavotās svecītes varēja aplūkot skolas izstādē. Draugu nedēļā gatavoja saviem draugiem dāvaniņas. Kā arī bērni iejutās konstruktoru lomās – būvējot robotus un tankkuģus.