Jaunumi

"Man Tev ir vēstule"

etwinning_logo.jpg                        Size Bir Mektubum Var

Mūsdienās vēstules rakstām un nosūtam pa pastu ļoti reti – dažreiz pastkastītē var atrast apsveikumus uz jubilejām un svētkiem, vai iestāžu un organizāciju sūtītas vēstules. Mūsdienās, kad daudzas lietas darām datoros vai telefonos, cilvēki ziņu nosūtīšanai izmanto e-pastu vai īsziņu. Tomēr ar roku rakstīta vēstule ir personiskāka, tā raisa pozitīvas un neatkārtojamas sajūtas gan nosūtītājā, gan saņēmējā.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir iesaistījies eTwinning projektā “Man tev ir vēstule”, lai kopā ar dalībniekiem no Turcijas, Rumānijas, Albānijas un Ukrainas, rakstot viens otram vēstules un sūtot apsveikumus, veicinātu bērnos interesi par dažādām valstīm, cilvēkiem, kultūrām un rosinātu sazināties, izmantojot vēstuļu rakstīšanu.

Lasīt visu ziņu

2020./2021.m.g. 2.semestris Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

02.01.2021

Kokneses pamatskola - attīstības centrs 2020./2021.m.g.2. semestrī no 4.janvāra turpina darbu klātienē.

 • Mācības klātienē notiks ievērojot vispārējus piesardzības pasākumus – dezinfekcija, distancēšanās, veselības stāvokļa novērošana. Ieteikumi piesardzības pasākumu īstenošanai.
 • No 4. janvāra arī 1. - 4. klašu skolēni skolā lieto maskas.
 • Izglītības iestādes koplietošanas telpās gan skolotāji, gan bērni no 7 gadu vecuma lieto maskas.
Lasīt visu ziņu

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada janvārī

04.01.2021 - 29.01.2021 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

plakats_lasi_un_verte.jpg

Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā

no 04.01.2021. līdz 29.01.2021.

 • Grāmatu izstāde:

 ”Rakstniecei Annai Saksei – 116” (04.-29.01.)

 • Stenda izstādes:

 “Lasītības izvērtējums 2020./2021. m .g. I semestrī” (04.-08.01.)

 “11. janvāris – Starptautiskā “paldies” diena” (11.-29.01.)

 • Bibliotēkmācības nodarbība:

1. klasei “Iepazīšanās ar bibliotēku” (06.01.)

 • “Bērnu un jauniešu žūrijas 2020” ekspertu anketu aizpildīšana:

 1. – 4. kl. (13.01.)

 5. – 9. kl. (20.01.)

 “c” klašu lasītājiem (27.01.)

Lasīt visu ziņu

Sveiciens svētkos!

22.12.2020

img_20201222_wa0002.jpg
Ar gaišām domām Ziemassvētki nāk,
Lai tumsas kupenas mēs izbrist spētu,
Lai saprastu – vien mīlestība māk
Ar sauli sirdi piestarot un sētu.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pedagogi kopā ar izglītojamiem sarūpējuši sirsnīgu un mīļu sveicienu svētkos ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" saimei - pašu gatavotas piparkūkas!

Ziemassvētku loterija Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā

17.12.2020

velklozi.jpgTuvojoties Ziemassvētkiem, rūķi ir pastrādājuši arī Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā. Ir izaugušas eglītes, sapūstas sniega kupenas, lai ceļu uz bibliotēku atrastu Ziemassvētku prieks.

Beidzoties gadam, mēs izvērtējam izdarīto, priecājamies par sasniegto un izvirzām mērķus nākošajam gadam. Bibliotēka kalendārā gada beigās saka paldies saviem pieaugušajiem lasītājiem, jo čaklākos lasītājus skolēnus sveicam mācību gada beigās. 2020. gadā pārreģistrētie pieaugušie lasītāji, kuri ir lasījuši grāmatas vai žurnālus, lasījuši paši vai izņēmuši grāmatas saviem skolēniem, piedalījās Ziemassvētku loterija. No lasošās skolas  darbinieku saimes tika izlozēti trīs laimīgie, kuri saņēma veikala “Zvaigzne ABC” dāvanu kartes.  Izloze notika divu rūķu un foto objektīva klātienē, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus,  rūķis izvelka 3 laimīgās lozes. Laimīgo ložu īpašnieces ir: Lāsma Gūte, Inese Kleva un Sandra Paļčevska. Lai kolēģēm sirdij tīkams pirkums!

Paldies skolas lielajam rūķim – direktorei Anitai par radīto iespēju realizēt šo loteriju! Paldies rūķiem Elitai un Sandrai par atbalstu!

Bibliotēkas rūķis Aija

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Mūsu pieredze pedagogu izaugsmei

04.12.2020

bilde_vaditaji_ineta_inese_elina.jpgMūsdienu dzīves temps kļūst straujāks, pedagogiem jābūt labi izglītotiem un radošiem profesionāļiem, kas pārdomā savu pedagoģisko darbību un pielāgo to bērnu vajadzībām, tādēļ arvien svarīgāka kļūst nepieciešamība pēc zināšanu papildināšanas un pilnveidošanas, jo pedagogam ir jāpiemērojas pilnīgi jaunām situācijām skolu ikdienā. Latvijas izglītības sistēma ir ceļā uz iekļaujošu izglītību, tomēr daudziem vispārizglītojošo skolu pedagogiem nepietiek pieredzes un vajadzīgo zināšanu par bērniem ar speciālām vajadzībām, par izglītības procesa organizēšanu un uzvedības problēmu risināšanas iespējām.

Lasīt visu ziņu

Bibliotēkas pasākumi 2020.gada decembrī

01.12.2020 - 18.12.2020 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

decembris_biblioteka.jpg

Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā

no 01.12.2020. līdz 19.12.2020.

 • Grāmatu izstādes:

“Rakstniekam Žanim Grīvam – 110” (01.12. - 07.12.)

“Ziemassvētkus gaidot” (08.12. - 28.12.)

 • Stenda izstāde “Ziemassvētkus gaidot” (01.12. - 28.12.)
 • Bibliotēkmācības nodarbība “Informācijas kritiskas izvērtēšanas prasmes” 7., 8., 9. kl. grupai (02.12.)
 • Bibliotēkmācības nodarbība “Informācijas kritiskas izvērtēšanas prasmes” 9., arodklašu grupai (09.12.)
 • Jaunā teātra izrādes “Pifa Ziemassvētki” apmeklējums Krustpils kultūras namā (09.12), ja tiks atcelta ārkārtas situācija valstī.

Bibliotekāre Aija Kārkliņa

Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top