Jaunumi

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada aprīlī

01.04.2021 - 30.04.2021

4.jpg

  • Grāmatu izstāde:
  • Stenda izstāde:

“Dzīvnieki bērnu grāmatās” (06.-30.04.)

       “Esi atbildīgs par sevi un citiem” (06.-30.04.)

  • Mācību grāmatu apvākojumu, grāmatzīmju pārbaude (07.04.)
  • Viktorīna  “Es lasu grāmatas!” veltīta Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai:

*1.-4. kl. grupai 14.04.;

*5.-7. kl. grupai – 21.04.;

*7., 8., 9., kl. grupai, I k. 28.04.

 

                                                            Bibliotekāre Aija Kārkliņa

 

Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskola – attīstības centrs iegūst Erasmus akreditāciju

07.04.2021

skola_akred.jpg

Kokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi realizē Erasmus+ projektus, kā rezultātā gūta starptautiska pieredze un jaunas zināšanas mūsdienīgas izglītības nodrošināšanā, iepazīta  inovatīvu un modernu mācību metožu pielietošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, sekmēta pedagogu personības, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšana, uzlabotas pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratne par Eiropas kultūrām.

Lasīt visu ziņu

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020

11.03.2021

zurija1.jpgNoslēgusies lasītveicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”. Šogad Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkā žūrijas darbā sākotnēji iesaistījās 17 skolēni, bet žūrijas ekspertu anketas aizpildīja 13 lasītāji. Ekspertiem katrā vecuma grupā bija jāizlasa 6 grāmatas, kas šoreiz bija biezas un tiešām bija jālasa. Ar šo grāmatu lasīšanu netika galā 4 bērni, kuri bija uzsākuši žūrijas ekspertu darbu.

            Žūrijas grāmatu lasīšanai varēja sekot līdzi lasīšanas ekrānā, kur varēja redzēt, cik katrs no ekspertiem ir izlasījis, kuras grāmatas vēl jālasa. Aizpildot žūrijas ekspertu anketas, bija redzams, ka mūsu skolas lasītājiem vislabāk bija patikusi Sabīnes Košeļevas grāmata “Gurķis Elmārs, kas dikti kreņķējās” (5+ vecuma grupā). Mūsu lasītāju atzinību šajā vecuma grupā bija izpelnījušās arī: J. Zvirgzdiņa, L. Dūdaites grāmata “Rasas vasara”,  L. V. Vītiņas grāmata “Dzejnieks un smarža”. Vecāko klašu skolēni balsoja par E. Valtera grāmatu “Poķu grāmata” (9+ vecuma grupa) un M. Cielēnas darbu “Ballīte ar nakšņošanu” (11+ vecuma grupa).

            Par dalību žūrijas darbā skolēni saņēma LNB atsūtītās dāvaniņas un skolas sarūpētos vitamīnus un gardumiņus. Paldies par grāmatu lasīšanu un vērtējuma izteikšanu anketās: S. Jātniecei, B. Avotiņai, S. Kančai, D. Auzānam, S. Mitrovskai, D. Sviridovam, R. Kūlam, M. Krūzei, D. Kutjko, L. Tetinai, A. Borozinskim, E. M. Sondorei, R. Circenim!

 

                                    Bibibliotekāre Aija Kārkliņa

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Meteņa diena Kokneses pamatskolā- attīstības centrā

16.02.2021

img_20210302_wa0037.jpgMeteņi, tas ir brīdis, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Kaut arī ziema vēl neatkāpjas, gaisā jaušams pavasaris, zeme paliek mīksta un kurmis met pirmos rakumus. Meteņa nosaukums ir „meti” – griešanās vieta, robeža, mērs, laika grieži, tādēļ šajā dienā jāveic tādas darbības un rituāli, lai nākamajā gadā būtu laba raža un izdotos paveikt visu iecerēto. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sveču balle Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

19.02.2021

img_20210302_wa0018.jpgKokneses pamatskolā - attīstības centrā skolēni gadā tika aicināti piedalīties izstādē “Dedzu sveci”.  Katram audzēknim, pēc vēlēšanās bija  individuāli jāsagatavo pašdarinātu telpisku sveci no papīra, izmantojot dažādas tehnikas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada martā

01.03.2021 - 31.03.2021

foto_jpg.jpg

  • Grāmatu izstāde:

“Pavasara saulgrieži - Lieldienas” (01.-31.03.)

  • Stenda izstāde:

 “Pavasara saulgrieži - Lieldienas” (01.-31.03.)

  • Bibliotēkmācības nodarbība “Kā meklēt informāciju?”:

* 5., 6., 7. kl. grupai – 03.martā;

* 7., 8., 9. kl. grupai – 10. martā;

* 8., 9., arodklašu grupai – 24. martā.

 Bibliotekāre Aija Kārkliņa

Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top