Jaunumi

STEIDZAMI! Vakance - sporta un veselības skolotājs

25.08.2022

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

SPORTA UN VESELĪBAS SKOLOTĀJU

Lasīt visu ziņu

STEIDZAMI! Vakance - latviešu valodas skolotājs

25.08.2022

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

LATVIEŠU VALODAS SKOLOTĀJU

Lasīt visu ziņu

STEIDZAMI! Vakance - dizaina un tehnoloģiju (zēniem) skolotājs

25.08.2022

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

DIZAINA UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJU (ZĒNIEM)

Lasīt visu ziņu

Pedagogu pieredze personalizēta izglītības procesa organizēšanā

22.08.2022

20220613135220-1.jpgPersonalizētu izglītību var raksturot kā izglītības modeli, kurā mācību metodes un stratēģijas ir orientētas uz izglītojamā individuālajām vajadzībām. Ikviens cilvēks ir unikāls, ar atšķirīgām īpašībām un rakstura iezīmēm. Katrs komunicē atšķirīgi, domā citādi, un katram piemīt savs mācīšanās stils. Individuālais mācību plāns, kas pielāgots cilvēka unikālajām īpašībām, ir visefektīvākais un sasniedz vislabākos rezultātus. Viens no izglītības zinātnes pētniekiem Malkolms S. Noulzs (Malcolm S. Knowles) akcentē: lai mācīšanās būtu efektīva, ir svarīgi mācības pielāgot ne tikai izglītojamā personiskajām vajadzībām, bet arī viņa vecumam atbilstošajai sociālajai lomai.  Ja tas tiek ņemts vērā, viņam rodas motivācija mācīties, kas piešķir šim procesam jēgu un ļauj sasniegt vēlamos rezultātus. Cilvēki vislabāk koncentrējas darbam tad, ja skaidri apzinās šī procesa jēgu un ieguvumus, mācības uztver kā neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tādējādi, radot motivāciju un izvēloties vispiemērotāko mācīšanās stilu, vēlamo rezultātu var sasniegt daudz ātrāk un vieglāk.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kursi pedagogiem

22.08.2022 09:30 - 26.08.2022 - 17:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

uzvedibas-kursi1.jpgKokneses pamatskola - attīstības centrs aicina pieteikties bezmaksas pedagogu profesionālās pilnveides A programmas 8 stundu kursiem 2022.gada augustā.

Pieteikšanās un papildus informācija rakstot uz e-pastu inese.svence@edu.koknese.lv

Vietu skaits ierobežots.

Papildināts:

Grupas nokomplektētas - pieteikšanās slēgta.


Lasīt visu ziņu

Būt atšķirīgam… Būt vērtīgam…

17.06.2022

konference.jpg “Bez iekļaujošas izglītības nav iedomājams pilnveidots un kvalitatīvs mācību saturs.

Skolēnu dažādo mācīšanās vajadzību atzīšana un to nodrošināšana, izmantojot daudzveidīgas metodes un pieejas,

kā arī atvērta komunikācija, ir nākotnes izglītības pamatā.”

 (No Izglītības un zinātnes ministres A.Muižnieces video uzrunas konferences dalībniekiem)

Lasīt visu ziņu galerija (5)
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top