Jaunumi

Teci, mana valodiņa

27.04.2022

1651064064599.jpgPavasara  ziedu mirdzošajās acīs

Paslēpies ir saules stariņš draisks.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā,

Laime nemīl viena pati būt.

Tā mīl ziedus, mirdzumu mums acīs,

Vēlas dvēselēs par ceļa vēju kļūt.

Runāsim par laimi, gaismu, ziediem,

Vārdi negaisīs, tie katram pieskarsies.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā!

                                        /Ā. Āre/

 

Tuvojas ziedoņlaiks, ko mēs visi tik ļoti gaidām. Mirdzums parādās gan pieaugušo, gan bērnu acīs. Rit 2022. – Tīģera gads. 27. aprīlī pie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupiņas “Pienenīte” bērniem viesojās tīģeris un aicināja uz integrēto rotaļnodarbību “Teci, mana valodiņa”.

Lasīt visu ziņu

Viesošanās Pļaviņu dienas aprūpes centrā

26.04.2022

20220426115641.jpg 2022.gada 26. aprīlī individuālas mācību jomas devīto klašu skolēni piedalījās projekta “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” aktivitātē “Draugi’’, apmeklējot dienas aprūpes centru Pļaviņās. Ar skolēniem kopā devās skolotājas D. Ūdre un M. Sokolovska.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Bērns ar speciālām vajadzībām pirmsskolas izglītības iestādē

21.04.2022

viscseminars20220420.jpg".... svarīgi ir ticēt savam bērnam, pat ja viss šķiet sliktāk par sliktu.

Tikai ticība ļauj turpināt meklējumus, pamanīt un izmantot katru niansi,

kas varētu palīdzēt bērnam. Ikviens bērns ir īpašs, un vienam sasniegums ir atklājums astrofizikā, bet citam – izrunāts vārds un paša uzvilkta līnija. Katram ir savs ceļš...."   

 Līga Bērziņa, Latvijas Autisma apvienības vadītāja

 

Pirmsskolas izglītība ir izglītības pakāpe, kurā notiek bērna individualitātes un personības veidošanās, veselības nostiprināšana un tiek nodrošināta sagatavošanās pamatizglītības ieguvei. Ikviena bērna attīstība norisinās atšķirīgi, reizēm ātrāk, reizēm negaidīti pēkšņi, tomēr vecumposmu attīstības secība ir negrozāma. Tādēļ ir svarīgi saprast, ka agrīni  konstatēti attīstības vai mācīšanās traucējumi, laicīgi sniegta palīdzība un noteikti piemēroti atbalsta pasākumi nozīmē labākus rezultātus mācību satura apguvē skolā.

Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās konferencē “Praktiski. Lietpratībai. Zemgale.”

21.04.2022

fotokonferencei.jpgAprīlī visos Latvijas reģionos notiek  Skola 2030 tiešsaistes konferences “Praktiski. Lietpratībai”, kurās gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalās ar saviem pieredzes stāstiem. Projekta Skola2030 vadītāja Zane Oliņa uzsver, ka “Ar šīm konferencēm mēs gribam pateikt vislielāko paldies ikvienam skolotājam un vadītājam, kas strādā, lai pilnveidotais mācību saturs un pieeja tiktu iedzīvināti visā Latvijā – paldies, ka jūs turpināt darīt, risināt, padarīt ieraugāmu labo, paveikto, svinēt mazās uzvaras, it īpaši tagad – laikā, kad ir liela smaguma sajūta plecos. Lielas pārmaiņas nenotiek ātri, tās prasa lielu pacietību un lielu darbu, un tieši tāpēc tik ļoti svarīga ir pleca sajūta, ko skolotāji var sniegt viens otram - mēs visi esam ceļabiedri, ir svarīgi to neaizmirst.”

Lasīt visu ziņu

Arodmēneša noslēgums pasākums

21.04.2022 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

svetki.jpgKokneses pamatskolā - attīstības centrā

2022.gada 21.aprīlī

Sociālā un pilsoniskā, veselības un fiziskās aktivitātes un tehnoloģiju mācību jomas metodiskās komisijas mēneša noslēguma pasākums.


Lasīt visu ziņu

Nordplus projekts “We can and do together” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

20.04.2022

logo_nordplus.jpgNordplus ir Ziemeļvalstu Ministru padomes izveidota programma, kuras projekti vērsti uz sadarbības stiprināšanu starp Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, pilnveidojot iesaistīto valstu izglītības sistēmas un ieviešot tajās jauninājumus. Nordplus programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Lieldienu raibās oliņas

19.04.2022

lieldienuraibasolinas1904202204.jpgLieldienās šūpojies,

Lieldienās priecājies

Par pirmiem ziediņiem,

Par raibām oliņām!

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2022.gada 14.aprīlī iejutās zaķu lomā un kopā ar skolotāju Ligitu radoši krāsoja un veidoja olas dažādās tehnikās.  

Ligita Muižniece

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu galerija (6)
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top