FOTOGALERIJA
VIDEO

Bezmaksas kursi pedagogiem Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2020.gadā

Kokneses pamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (Vienošanās Nr. 2-2e/202/248) realizēs divas bezmaksas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides astoņu stundu A programmas Skolas – centra telpās.

printēt Lasīt visu ziņu

Izlaidumu laiks Kokneses pamatskolā – attīstības centrā 15.06.2020

“Tev ir simtiem iespēju šodien nezināmās virsotnēs kāpt,

dzīves ziedošās galotnēs, kuras liek pēc zvaigžņotām debesīm slāpt.

Tev ir simtiem iespēju šodien mainot pasauli,

avotam būt savu gaitu kurš neraksta smiltīs,

bet prot gaismas dzintaru gūt.

Tev ir simtiem iespēju šodien savas nākotnes durvis vērt,

var aiz kurām lāsi pa lāsei savu laimi un likteni svērt.”

 

Jūnijs – brīnišķīgais izlaidumu laiks. Tas ir īpašs un tomēr arī skumjš brīdis. Saņemtie diplomi, ziedi un labie vārdi raisa gan prieku par labi padarītu darbu, gan arī skumjas par to, ka kāds nozīmīgs posms cilvēka dzīvē ir noslēdzies.

printēt Lasīt visu ziņu

Metodisko darbu skate “Ideju tirgus 2020” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā10.06.2020

Pavasaris dabā modina jaunu rosību. Laiks kļūst siltāks un dienas – garākas. Uzzied košas puķes, sāk skanēt putnu dziesmas. Taču šis pavasaris atnāca, nesdams sev līdzi Covid – 19 pandēmiju, kad tika izjaukts ierastais dzīves ritms, skolas pārtrauca klātienes mācības un bija jāievēro dažādi ierobežojumi.
Kokneses pamatskolā – attīstības centrā par to, ka straujiem soļiem tuvojas vasara, liecina ikgadējā skolotāju metodisko darbu skate “Ideju tirgus 2020”, kurā savus digitāli interaktīvos darbus, akcentējot jēgpilnu pieeju izglītības procesā, iesniedza trīsdesmit divi Skolas – centra pedagogi.

printēt Lasīt visu ziņu

Darbīgs un izaicinājumiem bagāts laiks28.05.2020

Pavasaris ir viens no gaidītākajiem gadalaikiem, kad sāk plaukt koki, ziedēt puķes, atgriežas gājputni, taču šis pavasaris ir citādāks nekā ierasts. No 2020. gada 12. marta valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, tādēļ mācību process no 25. marta noris attālināti.

Uzsākot attālinātā mācību procesa organizāciju Skolā – centrā, skolas pedagogiem bija jāturpina izglītojamajiem radīt iespēju un apstākļus dažādu zināšanu ieguvei, prasmju pilnveidošanai, talantu attīstīšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Par Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamo ēdināšanas nodrošināšanu no 2020.gada 12.maija līdz 2020.gada 29.maijam11.05.2020

Pamatojoties uz 2020.gada 7.maija Ministru kabineta rīkojumu Nr. 254 "Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"", visā valsts teritorijā ārkārtējā situācija izsludināta līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību. Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamie mācības turpina attālināti. 

No 2020.gada 12.maija līdz 2020.gada 29.maijam (ieskaitot) Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamajiem tiks nodrošināta ēdināšana – pārtikas paka. Izdevumu summa no Kokneses pamatskolas – attīstības centra  uzturēšanas izdevumu segšanai piešķirtās valsts budžeta mērķdotācijas pārtikas produktu un kastes to transportēšanai iegādei tiek noteikta 2,20 euro dienā (piecu dienu darba nedēļa, izņemot svētku dienas).

2020.gada 11.maija KOKNESES NOVADA DOMES RĪKOJUMS Nr.18

printēt

Par Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamo ēdināšanas nodrošināšanu ārkārtējās situācijas laikā01.05.2020

Kokneses novada domes 2020.gada 29.aprīļa domes sēdē notiekts, ka valstī inoteiktās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 17. aprīļa līdz 2020. gada 12. maijam Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamajiem, tiek nodrošināta ēdināšana – pārtikas paka. Izdevumu summa no Kokneses pamatskolas - attīstības centra  uzturēšanas izdevumu segšanu piešķirtās valsts budžeta mērķdotācijas pārtikas produktu un kastes to transportēšanai iegādei tiek noteikta 2,20 euro dienā (piecu dienu darba nedēļa, izņemot svētku dienas).

2020.gada 29.aprīļa KOKNESES NOVADA DOMES SĒDES PROTOKOLA IZRAKSTS Nr.7

printēt

Attālināto mācību darbnīca pie Lieldienu zaķa Kokneses pamatskolā – attīstības centrā!03.04.2020

Pirmās divas nedēļas mācot un mācoties attālināti ir paskrējušas vēja spārniem. Strauji tuvojas Lieldienas – pavasara saulgriežu svētki. Kokneses pamatskolā – attīstības centrā Lieldienu zaķis ar saviem palīgiem jau rosās – top “Smart box” jeb “Gudrās kastes” un mācību materiālu mapes trešajai un ceturtajai attālināto mācību nedēļai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top