Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Jaunumi

Sagaidot Latvijas valsts svētkus

30.04.2024

whatsapp-image-2024-04-30-at-12-18-49.webpviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgTuvojoties 4. maijam – Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai Kokneses pamatskolas – attīstības centra individuālā mācību procesa izglītojamie projekta “Mana dažādā – vienīgā Latvija” ietvaros, iesaistījās aktivitātēs, kas rosināja skolēnus apgūt jaunas prasmes un pārbaudīt savas zināšanas par Latviju.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā

29.04.2024

20240423-ekskursija-riga.webplogoskolassoma.jpg"Latvijas skolas somas" ietvaros ekskursijā "Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā" uz Rīgas Zoo devās Kokneses pamatskolas - attīstības centra Individuālās mācību procesa jomas skolēni.

Lasīt visu ziņu

Lielā talka

29.04.2024

20240424talkaafisa.jpgKokneses pamatskolas - attīstības centra kolektīvs, interešu izglītības programmas "Jaunsardze" dalībnieki,  skolas pašpārvalde, skolēnu vecāki, Bebru jaunsargi, motoklubs "Brīvības Gari" skolas teritoriju un tās apkārtni atmodināja vasarai.

Lasīt visu ziņu

Kursi par lasītprasmes attīstīšanas stratēģijām un labbūtības veicināšanu izglītības procesā

26.04.2024

gramata-taurini.webpMūsdienīgā izglītības iestāde tiek atbalstīta ikviena bērna mācīšanās, līdzdalība un izvirzīto mācīšanās mērķu sasniegšana, akcentējot katra individuālās vajadzības un stiprās puses. Lai skola kļūtu iekļaujoša, ir jāsniedz atbalsts skolotājiem, jārada pozitīvs sociāli emocionālais klimats, jāizmanto speciālās pedagoģijas stratēģijas un visu iesaistīto pušu sadarbība, jāīsteno vērtēšana, kas atbalsta mācīšanos. Nozīmīga ir iekļaujošas izglītības pieeja, ko iespējams realizēt, atzīstot un novērtējot skolēnu dažādās mācīšanās vajadzības un nodrošinot to apmierināšanu, izmantojot daudzveidīgas metodes un pieejas, atvērtu komunikāciju, kā arī veidojot drošu un atbalstošu skolas vidi.

Lasīt visu ziņu

Izaugt #sportiņā

26.04.2024

20240426-091445.webp20240426-sportina-afisa.webpKokneses pamatskolā – attīstības centrā Olimpiskais mēnesis noslēdzās 26. aprīlī ar Olimpiskās dienas 2024 aktivitātēm. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, kas tiek organizēts par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas gadadienai. Visa Izglītības iestādes saime pulcējās sporta zālē, lai kopīgi noskatītos tiešraides stundu par Olimpiskajiem simboliem.

Lasīt visu ziņu galerija (15)
PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top