Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Jaunumi

Kursi par lasītprasmes attīstīšanas stratēģijām un labbūtības veicināšanu izglītības procesā

26.04.2024

gramata-taurini.webpMūsdienīgā izglītības iestāde tiek atbalstīta ikviena bērna mācīšanās, līdzdalība un izvirzīto mācīšanās mērķu sasniegšana, akcentējot katra individuālās vajadzības un stiprās puses. Lai skola kļūtu iekļaujoša, ir jāsniedz atbalsts skolotājiem, jārada pozitīvs sociāli emocionālais klimats, jāizmanto speciālās pedagoģijas stratēģijas un visu iesaistīto pušu sadarbība, jāīsteno vērtēšana, kas atbalsta mācīšanos. Nozīmīga ir iekļaujošas izglītības pieeja, ko iespējams realizēt, atzīstot un novērtējot skolēnu dažādās mācīšanās vajadzības un nodrošinot to apmierināšanu, izmantojot daudzveidīgas metodes un pieejas, atvērtu komunikāciju, kā arī veidojot drošu un atbalstošu skolas vidi.

Lasīt visu ziņu

Izaugt #sportiņā

26.04.2024

20240426-091445.webp20240426-sportina-afisa.webpKokneses pamatskolā – attīstības centrā Olimpiskais mēnesis noslēdzās 26. aprīlī ar Olimpiskās dienas 2024 aktivitātēm. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, kas tiek organizēts par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas gadadienai. Visa Izglītības iestādes saime pulcējās sporta zālē, lai kopīgi noskatītos tiešraides stundu par Olimpiskajiem simboliem.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Izzinošas aktivitātes Līgatnē

25.04.2024

img-20240418-wa0023.webplogoskolassoma.jpg2024.gada gada 18. aprīlī Kokneses pamatskolas – attīstības centra 6. – 9. un arodklašu izglītojamie brauca mācību ekskursijā uz Līgatni kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros ar mērķi izzināt Līgatnes kultūrvēsturisko mantojumu un iepazīt Latvijas dabas vērtības.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Uzvara LSO "Cerību futbolā"

19.04.2024

img-20240418-wa0014.webp2024.gada 18.aprīlī Rīgā BJC “Laimīte” notika LSO “Cerību futbola” sacensības, kurās piedalījās 9 komandas no visas Latvijas.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Iepazīstot Aizkraukles novadu tagadnē un pagātnē

19.04.2024

1-bilde.jpg2024.gada gada 11. aprīlī Kokneses pamatskolas – attīstības centra sākumskolas skolēni devās ekskursijā, lai iepazītos ar Aizkraukles novadu tagadnē un pagātnē. Pirmo apmeklējām Skrīveru Pārtikas Kombinātu, kur jau vairāk kā 65 gadus ražo visiem zināmās konfektes “Gotiņa”. Ekskursijas laikā bija lieliska iespēja izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekciju un sendienu darbarīkus. Fabrikas darbiniece skolēnus apmācīja ietīt un iesaiņot konfektes līdzņemšanai. Kad tīšanas prasmes bija apgūtas, katram tika izsniegts sertifikāts, kas to apliecina! Pēc labi padarīta darbiņa, vislielāko prieku sagādāja saldumu degustācija.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Radošās pašizpausmes pasākums “ Talantiņš” Neretā

19.04.2024

talantinsnereta17042024.jpg2024.gada 17.aprīlī pirmsskolas Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni Gabija Jansone un Lūkass Kristiāns Ulpe piedalījās Aizkraukles novada pirmsskolas vecuma bērnu radošās pašizpausmes pasākumā “Talantiņš” Neretas kultūras centrā, ko organizēja Neretas pirmsskolas izglītības iestāde “Ziediņš” sadarbībā ar Aizkraukles izglītības pārvaldi un Neretas kultūras centru.

Lasīt visu ziņu galerija (7)
PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top