ERASMUS 2018

Projekts ERASMUS + 2018 “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”

erasmus_logo.jpgProjekts: “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”

Projekta Nr. : 2018-1-LV01-KA101-046912

Projekta īstenošanas laiks: no 2018.gada 03.septembra līdz 2019.gada 02.septembrim

Projekta mērķi.

Attīstīt sadarbību ar ārvalstu izglītības iestādēm, veicināt izglītības procesa internacionalizāciju un modernizāciju, sekmēt pedagoģiskā personāla un vadības profesionālo kompetenču pilnveidi, uzlabot pedagogu metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālām vajadzībām izglītošanā.

Projekta sagaidāmie rezultāti.

Projekta " Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai " laikā pedagoģiskais personāls un skolas - centra vadība pilnveidos profesionālās kompetences, papildinās zināšanas par informāciju komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu mācību procesa organizēšanā, uzlabos un dažādos metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālajām vajadzībām izglītošanā. Dalība projektā un mobilitāšu aktivitātēs palīdzēs arī mācību iestādei sasniegt izvirzītos uzdevumus – nodrošināt kvalitatīvu uz kompetencēm balstītu izglītību skolēniem ar īpašām vajadzībām. Dalībnieku iegūtās zināšanas, kompetences un prasmes sniegs pozitīvu ieguldījumu izglītības iestādes darbā, un veicinās ilgstoša, kvalitatīva mācību procesa organizāciju nākotnē.

Projekta kontaktpersona: Ineta Gerasimova, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra metodiķe

Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai

10.09.2018

erasmus_logo.jpgKokneses internātpamatskolai – attīstības centram jaunais 2018./2019. mācību gads ir iesācies ar labām ziņām – apstiprināts Erasmus+ 2018. gada konkursam pieteiktais projekts “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”, kura laikā skolas pedagogiem būs iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci, papildināt zināšanas kvalitatīva mācību procesa organizēšanā, uzlabot un dažādot metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālajām vajadzībām izglītošanā.

ERASMUS+ projekts noslēdzas Barselonā

05.04.2020

img_20190404_wa0040.jpgerasmus_logo.jpgEiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Erasmus+ ir iespēja skolu un pieaugušo izglītības personālam, profesionālās un augstākās izglītības personālam, audzēkņiem un studentiem iegūt pieredzi ārvalstīs, dodoties uz kādu no Erasmus+ programmas dalībvalstīm. Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi D.Logina un M.Ciematniece 2019.gada marta mēnesī piedalījās Erasmus+2018 projekta “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai” 3.mobilitātes aktivitātēs – kursos “Montessori Method – Learnig in freedom within limits” (“Montesori metode – mācīšanās bez brīvības ierobežojumiem”) Barselonā, lai papildinātu teorētiskās, praktiskās zināšanas par Montesori metodi un kvalitatīvu, inovatīvu un mūsdienīgu mācību procesa nodrošināšanu skolēniem ar speciālām vajadzībām.

Iepazīstot Somijas izglītības sistēmu

15.11.2018

erasmus_logo.jpgKokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogiem Marutai Urgai un Aijai Kārkliņai bija iespēja piedalīties Erasmus + 2018 projekta “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”organizētajos kursos “Benchmarking Course Finnish Education System” Somijā. Helsinkos pulcējās pedagogi no Spānijas, Itālijas, Polijas, Portugāles, Vācijas, Francijas, Grieķijas, Austrijas, Islandes, Dānijas un Latvijas. Priekšstatu par Somijas izglītības sistēmu un tās pamatnostādnēm mums sniedza izglītības eksperts Marko Koskinens (Marko Koskinen) un vispārizglītojošās skolas skolotājs un novators Markuss Humaloja (Markus Humaloja).

Izglītība bērniem ar speciālām vajadzībām: tuvojamies soli pa solim

22.02.2019

20190207_110811.jpgerasmus_logo.jpgKokneses internātpamatskolas – attīstības centra darbība ir vērsta uz mērķi nodrošināt daudzpusīgu un kvalitatīvu izglītības procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām. Skola – centrs ir arī reģionālais speciālās izglītības attīstības centrs, kurš organizē konferences, kursus, seminārus, sniedz konsultācijas reģiona un Latvijas pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem, izstrādā metodiskus materiālus un ieteikumus.