PuMPuRS

Kokneses pamatskola - attīstības centra dalība projektā "PuMPuRS"

pumpurs_mmaxi_1.jpgesf___ikvd_logo_ansamblis.jpg2019.gada novembrī Kokneses novada dome noslēdza līgumu par iesaistīšanos Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) īstenotajā Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4.specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projektā Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

2020.gada 1.februārī Kokneses pamatskola – attīstības centrs, kā Kokneses novada domes stratēģiskais partneris uzsāka dalību projektā “PuMPuRS”. Tā ietvaros skolēniem, kuriem ir identificēti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riski, tiek piedāvāts individuāls atbalsts – pedagogu, psihologa un sociālā pedagoga konsultācijas. Katram projektā iesaistītajam izglītojamajam izveidots individuālais atbalsta plāns (IAP), kurā izvērtēti mācību pārtraukšanas riski un paredzēti nepieciešamie atbalsta pasākumi šo risku mazināšanai.