Vizuālā māksla

Kas ir jāievēro vizuālās mākslas stundās

Mācību materiālus sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Elīna Māliņa.

Digitāli interaktīvais materiāls – video “Kas ir jāievēro vizuālās mākslas stundās” un zināšanu pārbaudes/ atgriezeniskās saites tests ir paredzēti izmantošanai mācību gada sākumā vizuālā mākslas stundās. Izmantojot mācību materiālu, skolēni apgūst un atkārto iekšējās kārtības noteikumus vizuālās mākslas stundās un klasē. Kopīgi izpildot un pārrunājot jautājumus testā, tiek veicināta izpratne par noteikumu ievērošanas nepieciešamību. Materiālus iespējams izmantot sākumskolā un pamatskolā.

Daba un dzīvnieki kā iedvesmas avots

Mācību materiālu sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Elīna Māliņa.

Digitāli interaktīvais materiāls – prezentācija “Daba un dzīvnieki kā iedvesmas avots” ir paredzēts vizuālā mākslas mācību stundām. Materiāls izmantojams sākumskolā un pamatskolā tēmu - iedvesma, dzīvnieki, veidošana, dabas formu stilizēšana, apguvei. Materiālā iekļauti uzvedinoši jautājumi, attēli,  mācību uzdevums un veicamo darbu paraugi.