Jaunumi

“Stilīgākā sejas maska”

15.02.2021

sejas_maskas.jpg

“Stilīgākā sejas maska”

Šajā ārkārtas situācijas laikā valstī un pasaulē mūsu ikdienā apģērbu papildinājis kāds neatņemams aksesuārs – sejas aizsargmaska. Ņemot vērā šo situāciju, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā janvārī tika organizēts pasākums “Stilīgākā sejas maska”, kurā piedalījās Skolas – centra skolēni.

Lasīt visu ziņu

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?

10.02.2021

1122.jpgFebruāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

Lasīt visu ziņu

eTwinning projekti Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

08.02.2021

 kopa_stipri_projekta_logo.jpg  etwinning_logo.jpg

lasi_klausies_stasti.jpg

Dzīve Eiropā un pasaulē, škiet, uz mirkli ir samazinājusi savu gaitu. Covid-19 pandēmija ir būtiski mainījusi cilvēku dzīvesveidu un darbu. Arī starptautisko Erasmus+ un Nordplus projektu realizēšana klātienē ir ierobežota, tādēļ pedagogiem un skolēniem jāmeklē jaunas iespējas sadarboties un gūt idejas no ārvalstu partneriem. Viena no tādām programmām ir eTwinning, kuras mērķis ir, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, veicināt izglītības iestāžu sadarbību starptautiskā un nacionālā līmenī.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir gatavs izaicinājumiem, un 2020.gada rudenī atsāka aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu realizēšanā. Dalība starptautiskos projektos tiek izmantota kā līdzeklis mācību procesa modernizēšanai un  dažādošanai, veidojot mācību līdzekļus, izvēloties aktivitātes, kas ļauj skolēniem iesaistīties mācību procesā, uzlabojot mācīšanas un mācīšanās kvalitāti, pilnveidojot IT prasmes, meklējot jaunas pieejas un iespējas, kas vērstas uz izaugsmi un rezultātu.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Iedzīvotājus aicina kopā plānot jaunā Aizkraukles novada attīstību

03.02.2021

anketam.jpg

2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un  attīstības programmas izstrādes. Tās veidošanā savu viedokli aicināti izteikt arī iedzīvotāji.  

 Ikviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties tematisko grupu diskusijās tiešsaistē, kā arī aizpildot aptaujas anketas elektroniski un papīra formā.  

 Tematisko grupu diskusijas notiks tiešsaistē (Zoom vai Teams platformās):

 

Veselības aprūpes un sociālo jautājumu darba grupa: 

12. februāris 13:00 – 17:00 

Ekonomiskās attīstības darba grupa 

18. februāris 13:00 -17:00 

Izglītības, sporta un kultūras darba grupa: 

25. februāris 13:00 – 17:00 

Vides darba grupa 

3. marts 13:00 – 17:00  

Teritorijas plānošanas darba grupa 

10. marts 13:00 – 17:00 

 

Lasīt visu ziņu

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada februārī

01.02.2021 - 28.02.2021

bernugram.jpgBibliotēkas darbs februārī:

  • Grāmatu izstāde:
  • Stenda izstāde:

“Bērnu grāmatas gadu gaitā” (01.-25.02.)

“Sveču diena” (01.-25.02.)

  • Mācību grāmatu apvākojumu, grāmatzīmju pārbaude (17.02.)
  • Bibliotēkmācības nodarbība “Kā meklēt informāciju?”:

* 1., 2. kl. grupai nodarbība 03.02.;

* 3., 4. kl. grupai – 10.02.

  • “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020” ekspertu apbalvošana (24.02.)
Lasīt visu ziņu

"Man Tev ir vēstule"

etwinning_logo.jpg                        Size Bir Mektubum Var

Mūsdienās vēstules rakstām un nosūtam pa pastu ļoti reti – dažreiz pastkastītē var atrast apsveikumus uz jubilejām un svētkiem, vai iestāžu un organizāciju sūtītas vēstules. Mūsdienās, kad daudzas lietas darām datoros vai telefonos, cilvēki ziņu nosūtīšanai izmanto e-pastu vai īsziņu. Tomēr ar roku rakstīta vēstule ir personiskāka, tā raisa pozitīvas un neatkārtojamas sajūtas gan nosūtītājā, gan saņēmējā.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir iesaistījies eTwinning projektā “Man tev ir vēstule”, lai kopā ar dalībniekiem no Turcijas, Rumānijas, Albānijas un Ukrainas, rakstot viens otram vēstules un sūtot apsveikumus, veicinātu bērnos interesi par dažādām valstīm, cilvēkiem, kultūrām un rosinātu sazināties, izmantojot vēstuļu rakstīšanu.

Lasīt visu ziņu

2020./2021.m.g. 2.semestris Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

02.01.2021

Kokneses pamatskola - attīstības centrs 2020./2021.m.g.2. semestrī no 4.janvāra turpina darbu klātienē.

  • Mācības klātienē notiks ievērojot vispārējus piesardzības pasākumus – dezinfekcija, distancēšanās, veselības stāvokļa novērošana. Ieteikumi piesardzības pasākumu īstenošanai.
  • No 4. janvāra arī 1. - 4. klašu skolēni skolā lieto maskas.
  • Izglītības iestādes koplietošanas telpās gan skolotāji, gan bērni no 7 gadu vecuma lieto maskas.
Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top