Jaunumi

Kokneses pamatskolas – attīstības centra projekti iegūst eTwinning Kvalitātes sertifikātus

02.09.2021

etwinning_logo.jpg

lasi_klausies_stasti.jpgkopa_stipri_projekta_logo.jpg

 

Kokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus piedalās eTwinning projektos, kuri veido Eiropas skolu sadarbības tīklu un ir daļa no Erasmus+. Tā nav tikai platforma, bet kopiena uzņēmīgiem, radošiem un moderni domājošiem pedagogiem, kura veicina izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot mūsdienīgu pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju un skolēnu prasmju pilnveidi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (1)

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada septembrī

01.09.2021

decembris_biblioteka.jpgstendsseptembris.jpg

 • Grāmatu izstādes:
  • "Bērnu un jauniešu žūrija 2021" (01. – 30.09.)
  • "Jaunumi bērnu literatūrā" (01. – 30.09.)
 • Stenda izstādes:
  • "1.septembris - Zinību diena" (01. - 09.09.)
  • "Septembris - dzejas mēnesis" (10.09. - 30.09.)

 • Bibliotekārā nodarbība " "Bērnu un jauniešu žūrijas 2021" grāmatu apskats. Bibliotēkas lietošanas noteikumi"
  • 1. internāta grupai 08.09.2021.
  • 2. internāta grupai 15.09.2021.
  • 3. internāta grupai 22.09.2021.
  • Interesentiem (izglītības programmas kods 21015911) 29.09.2021.

 

Bibliotekāre Aija Kārkliņa

Zinību dienas svinīgais pasākums Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2021.gada 1.septembrī

01.09.2021

20210901_101658.jpgKokneses pamatskolā - attīstības centrā 2021./2022.mācību gads sākās ar "Zinību dienas" pasākumu skolas sporta laukumā. Pie krāsainiem zīmuļiem pulcējās audzēkņi ar vecākiem un grupu audzinātājiem. Svinīgi sagaidījām devīto klasi, kuri ieveda pašus jaunākos skolēnus. Skolotāji bija sagatavojuši muzikālu apsveikumu. Aicinājumu mācīties saņēma arī Lelle Koknesē, bet viņa neprata ne lasīt, ne rakstīt. Lāčuks viņai palīdzēja saprast ko dara skolā. Pēc pirmā zvana visi devās uz pirmo audzināšanas stundu šajā mācību gadā.

Pēcpusdienā notika grupu saliedēšanas aktivitātes. Skolas pagalmā pēc fotogrāfijām bija jāatrod konkrētas vietas, kurās skolēnus gaidīja uzdevums. Paveikto darbiņu skolēni nofotografēja, tādejādi apliecinot, ka vieta atrasta un uzdevums paveikts.

Pēc jautrajām aktivitātēm – pikniks. Lielākie skolas audzēkņi palīdzēja audzinātājiem cept desiņas un gatavot maizītes. Paldies arī virtuves darbiniecēm par izpalīdzēšanu un visiem, kuri iesaistījās, lai šī diena būtu īpaša gan audzēkņiem, gan pašiem.

Agita Lindenberga

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zinību diena Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2021.gada 1.septembrī

24.08.2021

sveiciens_zinibu_diena_21210901.jpgŠī diena ir īpaša katram no mums. Kāds uzsāk skolas gaitas, kāds tās turpina, kāds ar satraukumu sirdī pavada savus bērnus vai mazbērnus uz izglītības iestādi, kāds uzsāk vai atsāk darba gaitas skolā. Šī diena nevienu neatstāj vienaldzīgu.

1.septembris jeb Zinību diena ir tā diena, kad mēs katrs kaut kādā veidā esam saistīti ar skolu un ar smaidu atceramies savu pirmo skolu un skolotājus.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra saime sveic skolēnus, vecākus un skolotājus Zinību dienā!

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

2021./2022.m.g. piedāvā apgūt speciālās pirmsskolas un pamatizglītības programmas izglītojamiem:

 • ar garīgās attīstības traucējumiem, programmu kodi 01015811 un 21015811,
 • ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem, programmu kodi 01015911 un 2101591,
 • pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar jauktiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015611.

Profesionālās pamatizglītības programmas( uzņemšana ar speciālo pamatizglītību):

 • iegūstamā kvalifikācija – koksnes materiālu apstrādātājs,
 • iegūstamā kvalifikācija – virtuves darbinieks.

Piedāvājam: bezmaksas dzīvošanu internātā un četrreizēju ēdināšanu, logopēda un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, smilšu terapiju un psihologa konsultācijas, interešu izglītību.

Informācija par uzņemšanu – m.t. 26382177

Virtuālā ekskursijā pa skolu varat doties Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu

Lasi, klausies, stāsti!

01.09.2021

etwinning_logo.jpgLatvijas eTwinning Nacionālais atbalsta centrs atzinīgi ir novērtējis Kokneses pamatskolas – attīstības centra dalību projektā “Lasi, klausies, stāsti!”, apbalvojot to ar eTwinning Kvalitātes sertifikātu.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi gūst pieredzi Horvātijā

01.09.2021

eu_flag_erasmus_vect_pos_2.jpg

             2021.gada jūlijā Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Elīna Māliņa un Svetlana Gžibovska devās uz Splitu Horvātijā, lai piedalītos Erasmus+2020 projekta “Kopā mēs varam un darām” kursos “Stratēģijas priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”.

Lasīt visu ziņu galerija (1)
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top