Jaunumi

Lieldienas Kokneses pamatskolas - attīstības centra pirmsskolas grupās

19.04.2022

454eea4a-bd6d-423b-806b-ee5090851931.jpgPie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” un “Pienenīte” bērniem 2022.gada 13. aprīlī ciemos bija atnācis lielais cālis un viņa draugs zaķis. Cālis bija sagatavojis bērniem dažādus lieldienu uzdevumus un rotaļas. Bet zaķim gadījās nelaime, kamēr nāca pie bērniem, visas oliņas no groziņa bija izbirušas un bērni devās tās visas sameklēt.

Guna Kruka

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Pirmsskolas grupas "Bērziņš"aktivitātes 2022.gada martā

19.04.2022

img-20220307-wa0004.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni 2022.gada marta mēnesī audzēja lociņus, sēja dilles un pētersīļus. Kā arī vēroja dažādu koku zaru plaukšanu (bērza, lazdas, kastaņa un papeles), kuri tika ielikti ūdenī.

Ligita Muižniece

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu galerija (5)

"Vecāku skoliņas" nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

14.04.2022

foto2.jpgPavasaris šogad pavisam untumains – te iepriecina ar sildošiem saules stariem, bet jau pēc brīža pārsteidz ar asu ziemeļvēju, lietusgāzēm vai cīruļputeni. Tomēr daba ir gatava plaukt, ziedēt un priecēt ar savu skaistumu.

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā 30.marta pēcpusdienā skolā valdīja rosība, jo pēc pusgadu ilga pārtraukuma uz kārtējo 'Vecāku skoliņas" nodarbību pulcējās skolēnu vecāki un izglītības iestādes atbalsta komandas speciālisti, lai neformālā gaisotnē ieklausītos viens otra pārdomās  ne tikai par dažādām dzīves grūtībām, bet arī par pozitīvām emocijām un prasmi gūt spēku, lai varētu paveikt šķietami neticamas lietas – plīdzētu bērnam ar speciālām vajadzībām nokļūt pie nepieciešamajiem speciālistiem, "morāli" nesalūzt un atrast ceļu uz skolu, kas, vecākuprāt, viņu bērnam ir visatbilstošākā.

Lasīt visu ziņu

Ekskursija "Pavasaris klāt"

13.04.2022

img4618.jpg2022.gada 13. aprīlī, Kokneses pamatskolas – attīstības centra 9. internāta grupas skolēni devās ekskursijā "Pavasaris klāt" uz Aizkraukles pagastā esošo muzeju "Padomju gadi".

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Lieldienu radošās darbnīcas "Zaķu lustes"

14.04.2022

20220414lieldienudarbnicas23.jpg

“Ai, zaķīti garausīti,

Kā es tevi sen gaidīju

Ar raibām oliņām,

Ar kadiķu ziediņiem”

 2022.gadā 14. aprīlī  Kokneses pamatskolā - attīstības centrā viesojās ilgi gaidītais Lieldienu zaķis un aicināja ikvienu iesaistīties pasākuma “Lieldienu radošās darbnīcas” aktivitātēs.

Lasīt visu ziņu galerija (45)

Sporta diena “Attīstībai un mieram”

13.04.2022

dsc0339.jpgIr visdažādākās brīvā laika pavadīšanas iespējas, tomēr daudzi jauni cilvēki vēlas pievienoties Zemessardzei. Tā viņi gūst iespēju brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību 

Lasīt visu ziņu galerija (71)
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top