Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Metodiskās jomas

Izteiksmīgas runas konkurss “Sveiciens Latvijai”

22.11.2023

img-20231122-wa0025.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgRosīgs, skaistu un veiksmīgu dienu vēstošs – tieši tāds iesākās 15.novembra rīts, kad Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni piedalījās izteiksmīgas runas konkursā “Sveiciens Latvijai”.

Drošības nedēļa

23.10.2023

whatsapp-image-2023-10-04-at-12-50-00-1.jpgKokneses pamatskolas attīstības centrā no 02.10.2023. līdz 06.10.2023. notika drošības nedēļas pasākumi. Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai bija tēma “Iepazīsti drošību interaktīvā vidē”. Pārrunājām drošību uz ceļiem. Tumšajam laikam sākoties svarīgi, lai mums katram būtu atstarotājs. Kad  dodamies uz skolu, mēs esam satiksmes dalībnieki, kuriem arī ir jāievēro noteikumi, tas pats attiecas, ja uz skolu braucam ar riteni, bet ja mūs skolā nogādā ar mašīnu – tajā obligāti ir jāpiesprādzējas. Mācībām izmantojām CSDD mājas lapu (www.berniem.csdd.lv), kur interaktīvā vidē ir iespēja mācīties un pārbaudīt savas zināšanas par drošību sev apkārt – video materiālus, spēles.

Metodiskās jomas

01.09.2023

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pedagogi darbojas 6 metodiskajās jomās:

• "Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas joma" – vadītāja J. Rotkāja
  • "Dabaszinātņu un matemātikas mācību joma" – vadītāja S. Gžibovska
  • "Sociālā un pilsoniskā, veselības un fiziskās aktivitātes un tehnoloģiju mācību joma" – vadītāja E. Māliņa
  • "Individuālā mācību procesa joma" – vadītāja M. Zeilāne
  • "Internāta skolotāju metodiskā joma" – vadītāja A. Lindenberga
  • "Pirmsskolas metodiskā joma" - vadītāja G. Kruka

Metodisko jomu vadītāji sadarbībā ar mācību priekšmetu skolotājiem organizē tematiskos pasākumus, kuru laikā izglītojamiem tiek piedāvātas dažādas izglītojošas un izklaidējoša aktivitātes saistībā ar konkrētajiem mācību priekšmetiem.

Rudens nāk sētiņā

02.10.2023

whatsapp-image-2023-09-30-at-23-14-39.jpg

Kokneses pamatskola – attīstības centrs 2023. gada 22. septembrī piedalījās pirmajā Eiropas folkloras dienā, kuras mērķis ir uzskatāmi parādīt, ka visā Eiropā ir ievērojams cilvēku kopums, kurš vienā vai otrā veidā ir saistīti ar tradicionālajām mākslām.

Drošības nedēļa

02.10.2023 - 06.10.2023 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs