Klases pēcpusdiena “Daudz laimes, jubilār!”

27.11.2023

20231122163218.jpgSvētku gada garumā ir daudz, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir viņa dzimšanas diena. 8.internāta grupas skolēniem kā tradīcija izveidojusies kopēja dzimšanas dienu svinēšana, tāpēc 22. novembra pēcpusdienā skolēni kopā ar skolotāju sarīkoja rudens mēnešos dzimušo jubilāru Lindas, Daniela, Patrīcijas sveikšanas ballīti “Daudz laimes, jubilār!”.

Lai šajā dienā īpašs justos ikviens un svētki atšķirtos no ikdienas, skolēni izdekorēja svētku norises vietu, sarūpēja našķi, noformēja svētku galdu, pagatavoja jubilāriem pašu darinātas dāvaniņas, kā arī jautras aktivitātes visiem pasākuma dalībniekiem.

Sveicot gaviļniekus, katram jubilāram savs apsveikums ar vēlējumu, pārsteigumā – svētku kliņģeris ar svecītēm! Pasākuma gaitā dalībnieki izkustējās rotaļās, dejās un baudīja kārumus. Jautrās spēles, piemēram, “Noslēpumainā kaste”, kur komandām vajadzēja prast sadarboties, lai uzminētu, kas paslēpts kastē, ātri radīja draudzīgu, priecīgu atmosfēru.

Gaviļnieki un pārējie pasākuma dalībnieki atzina, ka svētki ir domāti, lai iegūtu jaunas emocijas, iespaidus un kopā ar klases biedriem jauki pavadītu laiku. Lai mācību gada turpinājums būtu enerģijas un prieka pilns, lai savstarpējās attiecības saskanīgākas, skolēni izteica vēlēšanos biežāk rīkot šādus kopā pabūšanas svētku brīžus!

Sirsnīgi pateicamies Izglītības iestādes direktorei par sniegto atbalstu svētku kliņģera sarūpēšanai!

Pateicos visam klases kolektīvam par radošumu, atsaucību un prieka dāvāšanu viens otram!

Daina Logina

klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja