LSO finālsacensības florbolā Irlavas sporta namā

01.12.2023

4065793911721429105008152251812180942287255n.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra sportisti 2023.gada 30. novembra rītā devās uz LSO finālsacensībām florbolā Irlavas sporta namā. Sacensībās piedalījās 9 komandas.

Komandas spēlētāji Santa Mitrovska, Kurts Riekstiņš, Egīls Makejenoks, Daniils Sviridovs, Deniss Sviridovs, Ervīns Kazļenoks, Kristaps Ivanovs un Andris Zernis nepagurstot cīnījās par katriem vārtiem un parādīja pretestību arī pretiniekiem neļaujot gūt vārtus. Sporta skolotājas atzinīgi vērtē Denisa Sviridova darbu vārtsarga laukumā.

Komandas tika dalītas divās divīzijās. “A” divīzija: Tukuma novada speciālās izglītības iestāde, Gaismas pamatskola , Liepājas Līvupes pamatskola - attīstības centrs, Kokneses pamatskola - attīstības centrs.

“B” divīzija: Viduskurzemes pamatskola - attīstības centrs, Pamūšas Speciālā Pamatskola , Daugavpils Stropu pamatskola.

Sportistus sacensībām sagatavoja Kokneses pamatskolas – attīstības centra sporta skolotājas Kristiāna Ancelāne un Svetlana Mateša