Ārpusstundu darbs

Dzimtā valoda

27.02.2024

siena-9gr-ogre.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās VISC projektā “Mana dažādā – vienīgā Latvija”. 21. februārī visā Pasaulē atzīmē dzimtās valodas dienu. Saistībā ar šo notikumu skolēnu pašpārvalde nedēļas ietvaros rīkoja interesantas aktivitātes.

Maskošanās sadancis Sēlijā

26.02.2024

sadancis2202202408.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs saņēma ielūgumu piedalīties Jaunjelgavas kultūras centra organizētajā pasākumā “Maskošanās sadancis Sēlijā”, kurš notika 2024.gada 22. februārī un pulcēja dalībniekus no Rīgas 41.vidusskolas, Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Lubānas kultūras nama, Aizkraukles Novada vidusskolas, Daudzeses pamatskolas un Jaunjelgavas kultūras centra.

Jautrās stafetes

15.02.2024

img2451.jpg2024.gada 14.februārī Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamiem bija iespēja piedalīties jautrā, izzinošā pasākumā - "Jautrās stafetes".

Foto: Kristiāna Ancelāne

sporta skolotāja

Akcija "Uzlabosim kaķiem dzīvi Felidā"

02.02.2024

20240108113704-collage.jpgJanvāra mēnesī Kokneses pamatskolā – attīstības centrā tika organizēta akcija "Uzlabosim kaķiem dzīvi Felidā". Tās ietvaros pedagogi, izglītojamie un viņu vecāki ar lielu atsaucību ziedoja nepieciešamo kaķu ikdienas vajadzībām.

Akcijas mērķis bija palīdzēt Aizkraukles patversmei "Felida", kas rūpējas par bez pajumtes palikušajiem un pamestajiem kaķiem. Pateicoties dalībnieku dāsnumam, tika savākts bagātīgs ziedojums, kas ļaus uzlabot murrātāju dzīves apstākļus.

Dalība šādos pasākumos sekmē izglītojamo izpratni par atbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem.

Paldies par atbalstu!

Anika Vaivade

speciālās izglītības skolotāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

Ziemas diena

30.01.2024

20240129161644.jpg2024.gada 29. janvārī Kokneses pamatskolā - attīstības centrā izglītojamiem bija iespēja izbaudīt sniegotu ziemas dienu, piedaloties jautrās stafetēs.

Foto: Svetlana Mateša

Sporta skolotāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

Ko tu proti?

29.01.2024

20240122165222.jpgLatviešu valodas aģentūras organizētajā konkursā “Ko tu proti?”, kura mērķis bija attīstīt bērnos radošumu, rosināt interesi par dažādiem literārajiem tēliem un veicināt lasītprasmi, piedalījās arī 9. internāta grupas skolēni.

Skolēni pildīja uzdevumus, kas bija uzdoti šim konkursam radītajā žurnālā zinātkāriem bērniem “KĀ LAPSĒNS IEMĀCĪJĀS RAKSTĪT”. Veicot uzdevumus dalībnieki  klausījās,  lasīja, rakstīja, krāsoja, vēroja, atbildēja uz jautājumiem un ar lielu interesi kopā ar skolotāju vairākas reizes pārlasīja komiksu un ludziņu par žurnāla varoņu piedzīvojumiem. Bērniem patika visi iepazītie tēli – lapsēns Rūdis, ezītis Oskars, vārna Matilde, āpsis un īpaši lapsiņa Lilipīna. Konkursa rīkotājiem izvērtēšanai tika nosūtītas pašu sarakstītas dzejas rindas, lai iepriecinātu lapsiņu Lilipīnu dzimšanas dienā:

ekranuznemums-2024-01-29-195704.jpgLai visiem veiksmīga, radoša, pozitīva un panākumiem piepildīta katra diena skolā un mūsu grupai dalība konkursā!

Kokneses pamatskolas – attīstības centra

speciālās izglītības skolotājas Dace Ūdre,       Gunita Dambe