Atgādnes matemātikā 1. - 4. klasei (izglītības programmas kods 21015811)

atgadnesmatematika1458vaks.jpgAtgādnes matemātikā 1. - 4. klasei (izglītības programmas kods 21015811)

Mācību atbalsta materiāls “Atgādnes matemātikā 1. – 4.klasei” sagatavots atbilstoši mācību priekšmeta programmas paraugam speciālo izglītības programmu īstenošanai izglītojamiem ar  garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 21015811).

Atgādņu krājumā  īsā, koncentrētā veidā sniegta vizualizēta informācija matemātikas apguvei, zināšanu atkārtošanai un nostiprināšanai – skaitļu rindas, saskaitīšanas, atņemšanas, reizināšanas tabulas, skaitlisko darbību veikšanas piemēri, teksta uzdevumu risināšanas piemēri, laika un garuma mēri, ģeometrisko figūru un līniju veidi u.c.

Metodiskie ieteikumi skolotājam darbam ar atgādnēm:

• Nepieciešams laiks un mērķtiecīgs skolotāja darbs, lai skolēni iemācītos izmantot atbalsta materiālu – atgādnes mācību stundās, lai tās pilnvērtīgi varētu izmantot turpmāk mācoties patstāvīgi un rakstot pārbaudes darbus.
  • Pareizi izvēlētas un lietotas atgādnes mācību procesā uzlabo skolēnu spējas apgūt mācību vielu.
  • Pareizi izvēlētas un lietotas atgādnes pārbaudes darbos nodrošina precīzu un ticamu informāciju par skolēna sniegumu.
  • Atgādnes palīdz skolēnam pārvarēt traucējumus un parādīt mācību laikā apgūtās zināšanas un prasmes.
  • Veiksmīga atbalsta pasākumu – atgādņu izvēle palielina skolēna motivāciju mācīties.