IT labā pieredze/ IT best practice

Rudens pazīmes

Rudens požymiai*

Mācību materiāls "Rudens pazīmes", Janina Dautartienė, mācību metodiķe, Kedaiņu speciālā skola, 2019 Kėdainių specialioji mokykla, mokomoji medžiaga "Rudens požymiai", Janina Dautartienė, mokytoja  metodininkė, 2019

Vasaras pazīmes

Vasaros požymiai*

Mācību materiāls "Vasaras pazīmes", Janina Dautartienė, mācību metodiķe, Kedaiņu speciālā skola, 2019
Kėdainių specialioji mokykla, mokomoji medžiaga "Vasaros požymiai", Janina Dautartienė, mokytoja  metodininkė, 2019

Learning Material "Signs of Summer", Janina Dautartienė, Teaching Methodist, Kėdainiai Special School, 2019

Pavasara pazīmes

20.jpgPavasario požymiai*

Mācību materiāls "Pavasara pazīmes", Janina Dautartienė, mācību metodiķe, Kedaiņu speciālā skola, 2019 Kėdainių specialioji mokykla, mokomoji medžiaga "Pavasario požymiai", Janina Dautartienė, mokytoja  metodininkė, 2019 Learning Material "Signs of Spring", Janina Dautartienė, Teaching Methodist, Kėdainiai Special School, 2019

*Mācību materiāls darbojas interaktīvajā vidē pēc lejuplādes.

Mācību materiāls/video stundas plāns angļu valodā 3.klasei

“Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.”

Mācību materiālu/video stundas plānu angļu valodā 3.klasei tēmas “Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.” zināšanu nostiprināšanai, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Ineta Gerasimova.

Skolēniem ar speciālām vajadzībām angļu valoda ir viens no sarežģītākajiem mācību priekšmetiem. Lai mācību programmas apguvi atvieglotu, skolotājam ir svarīgi izmantot daudzveidīgas mācību metodes un paņēmienus. Kā viena no interaktīvām metodēm var būt video stunda, kura ļauj skolēnam aktīvi iesaistīties stundas gaitā.

Video stundas plāns ir izveidots par tēmu “Ēdieni. Man garšo. Man negaršo.”, izmantojot interneta vietnes www.agendaweb.org piedāvātos video resursus. Mācību materiālā iekļautie dažādie uzdevumi nostiprinās skolēnu zināšanas, attīstīs viņu klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes.

Interaktīvs mācību materiāls "Ģimene"

22.jpg"Ģimene"

Interaktīvais mācību materiāls ir izmantojams dažādās mācību stundās, piemēram, sociālās zinības, angļu valoda un/vai audzināšanas nodarbībās, pilnveidojot izpratni par ģimeni, mācoties valodas. Mācību materiālā ir digitāls uzdevums par tēmu ģimene latviešu, angļu un lietuviešu valodās. Ar uzdevuma palīdzību tiek rosināta motivācija apgūt dažādas valodas, veicināta valodas lietošanas prakse, veidota izpratne par valodu daudzveidību.