Naudas diena

31.10.2022

WUA2BJ1pGNw30NgCUOnZqspxwAS7KObBzuawAscejUZD3lAFiSdWTjcF8DYIlDpybrKQfAkqwjG4f7GgBLHDo1WU85AJZkHdk43NcAWOLQqcl6yv8PkctjtiqayI0AAAAASUVORK5CYII=31.10.2022.  Kokneses pamatskolas - attīstības centra 3. a klases skolēni, tiešsaistē piedalījās finanšu pratības iniciatīvā "Naudas diena".

"Naudas dienas" iniciatori - "Swedbank" eksperti - Finanšu institūta vadītājs Reinis Jansons un Finanšu institūta eksperte Evija Kropa interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā stāstīja skolēniem par budžetu un ar to saistītiem jautājumiem.

Nodarbību laikā skolēni uzzināja, kas ir nauda, budžets un kā tas veidojas.

Skolēni, uzzināja par ikdienas budžeta plānošanu.

Dienas gaitā skolēni aktīvi līdzdarbojās vietnē Mentimeter gan izsakot savas domas, gan atbildot uz dotajiem jautājumiem. Nodarbībās skolēni izveidoja arī īstu klases ekskursijas budžetu.

Dienas noslēgumā bērnus priecēja grupas "Bermudu divstūris" koncerts.

01.11.2022. izlozes kārtībā trīs klases saņems finansējumu "Naudas dienas" ietvaros izplānotās ekskursijas īstenošanai.

Lai bērnu sapņi piepildās!

Jolanta Rotkāja

3. a. klases audzinātāja