Ievads lietišķās uzvedības analīzē

ababilde20221214.jpgMetodiskais materiāls “Ievads lietišķās uzvedības analīzē”

Metodiskajā materiālā “Ievads lietišķās uzvedības analīzē” savā pieredzē dalās Kokneses pamatskolas – attīstības centra sadarbības partneres, ABA terapijas speciālistes no Amerikas Savienotām Valstīm – Maija Graudiņa Reisterera (MS, Board Certified Behavior Analyst, ABA Pathways, direktora vietniece) un Elaina Heard (MS, Board Certified Behavior Analyst, Watson’s Way ABA, izpilddirektore).

Prezentācijā ir apkopota informācija un sniegts ieskats lietišķās uzvedības analīzē jeb ABA terapijā, veidojot priekšstatus par to kā ar lietišķās uzvedības analīzi iespējams noteikt uzvedības problēmas, izveidot plānu tās maiņai un prasmju attīstīšanai, kā izmantojot lietišķās uzvedības analīzes principus sistemātiski un pozitīvi pastiprināt vēlamo uzvedība un samazināta nevēlamo vai kaitīgo uzvedību.