Ciemos Pļaviņu dienas aprūpes centra pārstāvji

24.11.2022

2022110812014801.jpg8. novembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra individuālās mācību procesa jomas skolēni un skolotāji  uzņēma viesus no Pļaviņu dienas aprūpes centra.

Draudzība ar Pļaviņu dienas aprūpes centru aizsākās pagājušajā mācību gadā, kad skolēni piedalījās projektā “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem”. Projekta ietvaros ciemojāmies centrā, kur dienas gaitas vada arī mūsu skolas bijušie audzēkņi.

Ciemiņus aicinājām mazā ekskursijā iepazīt mūsu skolu, piedalīties smilšu terapijas nodarbībā. Pasākumā “Ejam kopā roku rokā!” visi kopā gājām rotaļās, klausījāmies dziesmas un dzejoļus mūsu skolēnu izpildījumā. Skolotāja Inta Balode visus dalībniekus aicināja iemācīties deju “Bišu strops”. Pasākuma noslēgumā cienājāmies ar gardumiem, priecājāmies par sirsnīgo atkalredzēšanos, jautri pavadīto laiku un kopā būšanu. Kokneses pamatskolas - attīstības centra sadarbība ar Pļaviņu dienas aprūpes centru turpināsies.

Maija Zeilāne

Individuālās mācību procesa jomas vadītāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs