Pārgājiens

18.10.2022

img20221013110829.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu “Bērziņš” un “Pienenīte” izglītojamie 2022. gada 13. oktobrī devās pārgājienā uz bioloģisko saimniecību “Bormaņi”. Bērniem bija iespēja pa ceļam apskatīt gotiņu ganāmpulku. Vērojām dabas ainavu rudenī, nosaucām galvenās rudens īpatnības, dziedājām dziesmas.

Viss lielāko prieku bērniem sagādāja tehnikas apskate – dažādu krāsu un izmēru traktori un lauku apstrādes dažādi iekārtas. Kombains kurš bērniem izraisīja sajūsmu, jo bija ļoti liels. Saimnieks arī deva iespēju apskatīt pelēkos zirņus, izpētīt kādas ir rapšu sēkliņas un iepazīties ar rapšu eļļas spiedi.

Paldies Jānim Miezītim saimniecības “Bormaņi” īpašniekam par iespēju iepazīties ar lauksaimnieka darba vidi.

Inese Urtāne un Guna Kruka

skolotājas