Pirmsskolas grupas

pirmsskola_003_cv.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā darbojas divas grupas pirmsskolas vecuma bērniem, kurā pedagogu vadībā tiek nodrošināta bērnu uzraudzība un drošība, ēdināšana un atpūta, attīstību veicinošas un audzinošas nodarbības, sociālo prasmju un citu iemaņu attīstīšana.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupās uzņem bērnus ar Valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu.

Speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamiem:

• ar garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015811)
  • ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015911)
  • ar jauktiem attīstības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015611)
  • ar garīgās veselības traucējumiem (izglītības programmas kods 01015711)

Visu mācību priekšmetu programmu realizācijā tiek nodrošināta individuāli diferencēta pieeja un saudzējošs režīms.

Mācību procesā tiek akcentēta praktiskā darba iemaņu nostiprināšana.

Izglītojamiem tiek nodrošināta iespēja apmeklēt individuālās/ grupu korekcijas nodarbības logopēdijā, ārstnieciskajā vingrošanā un ritmikā.