Iluzionistu Pecolli cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē”

01.02.2023

logoskolassoma.jpgbildecirkspicolli.jpgKokneses pamatskola – attīstības centra 1. – 9. klašu skolēniem bija iespēja izbaudīt cirka izrādes “Alise Brīnumzemē” digitālo versiju iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Luisa Kerola darbs "Alise Brīnumzemē" pārtapis grandiozā un ļoti krāšņā cirka izrādē. Skatītāji devās piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vēroja gaisa akrobātiskos šovus un citus „Alises Brīnumzemes“ cienīgus brīnumus. Triki ar uguni un ūdeni, burbuļiem un citiem elementiem, burvīga mūzika un grezni tērpi veidoja skolēnos spilgtus iespaidus. Īpašus iespaidus izraisīja akrobātu šovi un iluzionistu brīnumi. Skolēnu uzmanība tika pievērsta tam, cik daudz Latvijas, Amerikas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas mākslinieku iesaistījās izrādes tapšanas procesā.

Skolēni bija pārsteigti, cik interesanta un aizraujoša var būt izrāde arī bez vārdiem. Neviens pat nevarēja iedomāties, ka bez runāšanas nemaz nav tik viegli parādīt sižetu skatītajiem, bet māksliniekiem tas izdevās lieliski. Pēc izrādes bērni dalījās ar iespaidiem un atziņām. Daudziem skolēniem patika spilgtie mākslinieku tērpi, citiem - akrobātu triki, kādu pārsteidza iluzionistu brīnumi un, protams, visiem patika specefekti, kas tika izmantoti izrādes laikā - piena dūmu paklājs, krāsaini ziepju burbuļi un citi vizuāli brīnumi.

Liels paldies iniciatīvai “Latvijas skolas soma” par virtuālu iespēju apmeklēt cirka izrādi!