ERASMUS 2022

PROJEKTS ERASMUS+ 2022

14.09.2022

erasmus-logo.jpgProjekta nosaukums: Erasmus+ 1.pamatdarbības “Personu mobilitāte mācību nolūkos” akreditēts projekts

Projekta Nr.: 2022-1-LV-KA121-SCH-000054494

Projekta īstenošanas laiks: no 01.06.2022. – 31.08.2023.

Projekta mērķi:

Gūt jaunas zināšanas un iepazīties ar labāko starptautisko pieredzi inovatīvu un modernu mācību metožu, darba organizācijas formu pielietošanu izglītojamiem ar speciālām vajadzībām.

Apgūt Eiropas pieredzi mūsdienīgas izglītības nodrošināšanai, veicinot efektīvu digitālās izglītības procesu norisi skolā.

Sekmēt pedagogu personības, profesionalitātes, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšanu.

Uzlabot pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratni par Eiropas kultūrām un valstīm, attīstot Eiropas pilsoniskuma un identitātes izjūtu.

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana speciālajā izglītībā

15.11.2022

erasmus-logo.jpg2022. gada rudenī, no 25. oktobra līdz 29. oktobrim, Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāji I. Miķelsons un A. Lindenberga apmeklēja Erasmus+ projekta kursus “Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana speciālajā izglītībā”, kas notika Parīzē, pašā Francijas sirdī.

Erasmus+ projekta kursos “Emocionālo panākumu stratēģijas skolās” Spānijā

16.11.2022

erasmus-logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Ilze Džigune un Laimdota Stepēna no 2022.gada 24. oktobra līdz 28. oktobrim piedalījās Erasmus+ projekta kursos “SESS – Strategies for emotional success in the schools” (Emocionālo panākumu stratēģijas skolās) Valensijā, Spānijā. Kursus vadīja Kelsija Anna Kervina, kura ir fantastisks cilvēks – empātiska, toleranta, erudīta, atraktīva.