“Stilīgākā sejas maska”

sejas_maskas.jpg

“Stilīgākā sejas maska”

Šajā ārkārtas situācijas laikā valstī un pasaulē mūsu ikdienā apģērbu papildinājis kāds neatņemams aksesuārs – sejas aizsargmaska. Ņemot vērā šo situāciju, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā janvārī tika organizēts pasākums “Stilīgākā sejas maska”, kurā piedalījās Skolas – centra skolēni.

Jaunie dizaineri izpaudās ļoti radoši, darinot savas sejas maskas pašrocīgi, no pieejamajiem dabai draudzīgiem materiāliem. Dalībniekus vērtēja pedagogu grupa, vērtējot tika ņemts vērā maskas praktiskums, stilīgums un dizains un nominētas “Stilīgākā sejas maska”, “Batikotākā sejas maska” un “Praktiskākā sejas maska”. Bērniem par piedalīšanos tika pasniegtas pateicības un motivācijas veicināšanas balvas. Kā “Stilīgākā sejas maska” tika atzīta R.Circenim, “Batikotākā sejas maska” – D.Sviridovam un “Praktiskākās sejas maskas ” – nomināciju ieguva B.Avotiņa. Bērniem par piedalīšanos tika pasniegtas pateicības un motivācijas veicināšanas balvas.

Rakstu sagatavoja Svetlana G.-Hermane