Viesojoties Kasīšu ciemā VEF Kultūras pilī

20.12.2022

20221212vefzsv02.jpglatvijasskolassomalogokrasains.jpgNoslēgumam tuvojas 2022. gads, sāk rosīties rūķīši, lai apzinātu čaklākos bērnus un sagādātu viņiem pārsteigumus. Arī bibliotēkas rūķis skaita “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” ekspertu izlasītās grāmatas. Lielākā daļa lasītveicināšanas programmas dalībnieku jau sāk aizpildīt žūrijas grāmatu vērtējuma anketu.

Visčaklākie žūrijas lasītāji V. Bogdanova, S. Kanča, A. Poriņa, D. Sviridovs, S. Mitrovska, S. Trofimova, izmantojot kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu, 2022.gada 12.decembrī apmeklēja krāšņu muzikālo izrādi “Grinča Ziemassvētki” Rīgā VEF Kultūras pilī. Skatoties pasaku par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus, sapratām, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks, jo ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību cilvēkiem un Ziemassvētkiem. Izrāde māca bērniem saskatīt labo citos, palīdzēt, jo, ticot un palīdzot cits citam gan fiziski, gan morāli, gan emocionāli, varam mainīt vidi, pasauli.

Mēs ar labām domām pa balto sniega ceļu atgriezāmies skolā, vedot līdzi izrādē gūtās pozitīvās emocijas un vēlmi darīt labu. Lai labām domām piepildīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Aija Kārkliņa

bibliotekāre