NORDPLUS 2019

Projekts “Kompetents skolotājs digitālā vidē”

logo_nordplus.jpg

Projekts: “Smart teacher in a digital environment” (“Kompetents skolotājs digitālā vidē”)

Projekta Nr.: NPJR-2019/10228

Projekta īstenošanas laiks: no 2019.gada septembra līdz 2020. gada septembrim

Projektam piešķirtais finansējums: 8080 EUR

Projekta mērķi:

Gūt jaunu pieredzi kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām,  akcentējot IT izmantošanu, prezentēt pedagoģisko pieredzi un labās prakses piemērus, uzlabot svešvalodu prasmes un veidot starpkultūru dialogu.

Kompetents skolotājs digitālā vidē

07.10.2021

logo_nordplus.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra realizētais Nordplus Jauniešu apakšprogrammas projekts “Smart teacher in a digital environment” (“Kompetents skolotājs digitālā vidē”) ir viens no Ziemeļvalstu Ministru padomes apstiprinātajiem 2019.gada projektiem, kas tiek realizēts sadarbībā ar Ķēdaiņu speciālo skolu Lietuvā.

Nordplus mobilitāte Ķēdaiņu speciālajā skolā Lietuvā

nordplus_sertifikati.jpglogo_nordplus.jpg

Nordplus programma uzlabo un ievieš jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās, atbalstot projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu. Viens no šīs programmas mērķiem ir atbalstīt, attīstīt un sekmēt inovatīvu rezultātu un pieeju izplatīšanu izglītībā, daloties pieredzē un informējot par labas prakses piemēriem.

Projekts “Kompetents skolotājs digitālā vidē”

12.jpglogo_nordplus.jpg

Nordplus ir viena no Baltijas un Ziemeļvalstu programmām, kuras mērķis ir uzlabot un ieviest jauninājumus izglītības sistēmās, un tajā realizētās aktivitātes balstās uz vienošanos starp dalībvalstīs esošajām izglītības iestādēm un organizācijām. No 2019.gada septembra līdz 2020.gada septembrim Kokneses pamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Kedaiņu speciālo skolu Lietuvā realizē Nordplus Jauniešu apakšprogrammas projektu “Smart teacher in a digital environment” (“Kompetents skolotājs digitālā vidē”), lai pedagogi gūtu jaunu pieredzi kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, akcentējot IT izmantošanu. Aktivitāšu laikā dalībnieki prezentē savu pedagoģisko pieredzi un labās prakses piemērus, uzlabo svešvalodu zināšanas un veido starpkultūru dialogu.

Kompetents skolotājs digitālā vidē

22.08.2019

logo_nordplus.jpg

Ziemeļvalstu Ministru padomē, izglītības un pētniecības mobilitātes programmās Nordplus projektu konkursā Latvijas izglītības iestādes šogad bija iesniegušas 58 pieteikumus piecās Nordplus apakšprogrammās, no tiem apstiprināti 33 ar kopējo finansējumu 609 167 eiro. Projekti ir vērsti uz sadarbības stiprināšanu ar Ziemeļvalstīm, pilnveidojot izglītības sistēmu un ieviešot tajā jauninājumus. Jauniešu apakšprogrammā no 17 Latvijas izglītības iestāžu iesniegtajiem projektu pieteikumiem Nordplus programmas komiteja apstiprināja 12 projektus.