Citi projekti

Programma “Zaļā josta”

zala_josta.jpgSIA "Zaļā josta" izlietotā iepakojuma brīvprātīgās apsaimniekošanas programmas mērķis ir samazināt izlietotā iepakojuma nelabvēlīgo ietekmi uz vidi un veicināt brīvprātīgas vienošanās un atbildības principu ieviešanu izlietotā iepakojuma apsaimniekošanā, tajā skaitā:

·  sekmēt iepakojuma atkārtotu izmantošanu;

· veicināt iepakojuma materiālietilpības samazināšanu, neizmainot iepakojumam paredzētās un veicamās funkcijas;

·  veicināt un nodrošināt izlietotā iepakojuma reģenerāciju;

· optimizēt izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas izmaksas, integrējot tās reģionālajās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmās;

·  veidot iedzīvotāju un industrijas saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi.

Programma “Mammadaba”

mama.jpgProgramma “Mammadaba” – „Latvijas valsts mežu” iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt gan Latvijas, gan citu zemju iedzīvotājus ar mūsu dabas bagātībām, ļaujot ikvienam izjust kopību ar dabas pirmatnējo skaistumu.

Programma “Skolas piens” un “Auglis skolai”

skolas_piens.jpgProgrammas skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001

Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādē.

karjera.jpg

Programma “Latvijas skolas soma”

logoskolassoma.jpgProgrammas "Latvijas skolas soma" mērķis ir nodrošināt katram izglītojamajam, kas klātienē apgūst pamata vai vidējās izglītības programmas, iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju izglītojamiem klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norisēs (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas.