Erasmus Dienas 2020 Kokneses pamatskolā - attīstības centrā12.10.2020

erasmusdays_logo_2020.jpgerasmusdienas_2020_20201009_102551_ml.jpg

“Mēs Erasmus+ projektos. Pieredzes stāsti”

Erasmus programma ir plašs iespēju lauks, ko apgūstot var izmantot starptautisko pieredzi savas izglītības izglītības iestādes attīstībai. Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem otro gadu ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga iniciatīvā “ErasmusDienas2020”, kas notiek no 15. līdz 17.oktobrim.

Kokneses pamatskolas – attīstības centrs atsaucās šim uzaicinājumam un pasākuma ietvaros Skolas – centra Erasmus+ mobilitāšu dalībnieki stāstīs savus pieredzes stāstus gan par saviem tiešajiem un netiešajiem ieguvumiem, gan to ietekmi uz izglītības iestādi kopumā. Tā ir starptautiska pieredze, jauni iespaidi par izglītības sistēmu citās Eiropas valstīs, tie ir kontakti, tās ir zināšanas, kas noderēs tālākajā profesionālajā darbībā. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums…

"We do ERASMUS projects. Experience stories."

#ErasmusDays2020

#ErasmusDienas2020

Metodiskais dienests

printēt

Erasmus Dienas 2019 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā18.09.2019

erasmus_dienas_logo.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs ir mūsdienīga speciālās izglītības iestāde, kura nodrošina kvalitatīvu mācību un audzināšanas procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām, piedāvā atbalstu un konsultācijas skolēniem un vecākiem, kā arī metodisku palīdzību skolotājiem.

printēt Lasīt visu ziņu