Pirmais projekta "Nāc kopā, roku rokā!" jauniešu iniciatīvas projekts "Hello, Bulgaria!"

12.01.2023

fg4mop6.jpgDecembra vidū, Ziemassvētku noskaņās, tika īstenots pirmais projekta "Nāc kopā, roku rokā!" jauniešu iniciatīvas projekts "Hello, Bulgaria!", kura iniciatori ir pieci Kokneses pamatskola - attīstības centrs jaunieši: Signe, Toms, Reinis, Artūrs un Armands!


Jauniešu projektā tika darināti Ziemassvētku apsveikumi piecās stacijās un video sveiciens sadraudzības skolai Bulgārijā! Apsveikumu darbnīcas organizēja Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs vadītāja Ieva, bet stacijās jauniešiem palīdzēja Kokneses Jauniešu Biedrība - Youth Society of Koknese darbīgie rūķi: Māra, Ksenija, Markuss un Kristīne! Papildus jaunieši izgatavoja Ziemassvētku apsveikumus mūsu Kokneses senioriem no klubiņa "Pīlādzītis", ar laba vēlējumiem un nelielu vaska figūriņu, ko var iekārt eglītē vai izkausēt svecē.
Kopumā tika sazīmēti, sakrāsoti un salīmēti 60 apsveikumi!

Noslēgumā jaunieši prezentēja savas projektu idejas:
1. "Hello, Bulgaria!", ko īstenojām decembrī;
2. "Silver rabit dances", valentīna dienas deju pēcpusdiena ar Hio hop meistarklasi, ko vadīs Tatjana Zagorska;
3. "Kino enerģija" martā;
4. "Lai dzīvo vesels!" Sporta diena aprīlī!

 Skatīt vairāk

Projekts "Nāc kopā roku rokā" tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top