Mācības

Mācības Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā uzņem bērnus ar Valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu.

Visu mācību priekšmetu programmu realizācijā tiek nodrošināta individuāli diferencēta pieeja un saudzējošs režīms.

Mācību procesā tiek akcentēta praktiskā darba iemaņu nostiprināšana.

Izglītības iestādes skolēniem tiek nodrošināta iespēja apmeklēt individuālās / grupu korekcijas nodarbības logopēdijā, ārstnieciskajā vingrošanā un ritmikā.

Izglītojamiem, kuriem nepieciešama papildus palīdzība mācību satura apguvē, ir iespēja apmeklēt individuālās konsultāciju nodarbības.

Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšana notiek atbilstoši "Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanas kārtībai Kokneses pamatskolā - attīstības centrā" un 2018.gada 27.novembra MK noteikumiem Nr. 747 "Noteikumi par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem".

#1DayMore4Volleyball

29.02.2024

volejbolsbilde.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra sportisti, sekojot Latvijas Volejbola federācijas aicinājumam piedalīties Eiropas Volejbola konfederācijas unikālā iniciatīvā #1DayMore4Volleyball, 29. februārī aktīvi pavadīja sporta stundas pielietojot dažādus volejbola elementus. Šīs dienas svinības notiek 29. februārī, un tās mērķis ir pulcēt cilvēkus, sporta skolas un komandas visā Latvijā, sekmējot draudzības sajūtu un vienlaikus popularizējot volejbolu dažādos prasmju līmeņos.

Sirdsdziesmas popiela

img-20240221-wa0010.jpg

2024.gada 15. februārī Kokneses pamatskolas – attīstības centrā norisinājās aizraujošs pasākums – Popiela Valentīndienas noskaņās. Modernas, radošas vadītājas klātesošos pārsteidza ar aizrautīgām dejām un dziesmām, ievilinot dažādu paaudžu mūzikas skaņās, iedrošinot dalībniekus uzstāties, nebaidīties un uzdrīkstēties.

Izteiksmīgas runas konkurss “Valodiņa 2024”

21.02.2024

20240216135305.jpg2024. gada 16. februārī mūsu skolas skolēni Tomass Neviero (4.a.klase), Sabīne Jātniece (8.a klase) un Arnita Poriņa (1.arodklase) devās uz Latvijas speciālo skolu izteiksmīgas runas konkursu “Valodiņa - 2024”, kas notika Dienvidkurzemes novada Padures pamatskolā.

Jautrās stafetes

15.02.2024

img2451.jpg2024.gada 14.februārī Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamiem bija iespēja piedalīties jautrā, izzinošā pasākumā - "Jautrās stafetes".

Foto: Kristiāna Ancelāne

sporta skolotāja

Skriešana ar sniega kurpēm

19.01.2024

img1690.jpg2024.gada 18. janvārī Sveķu pamatskolā norisinājās Latvijas Speciālā Olimpiādes Nacionālās sacensības speciālajām skolām "Skriešana ar sniega kurpēm". Kopumā pulcējot 95 sacensību dalībniekus no 9 skolām.