Lasīšanas spēle “Transporta līdzekļi”09.11.2020

Kokneses pamatskolas - attīstības centra speciālās izglītības skolotāja Jolanta Rotkāja sadarbībā ar metodiskā dienesta speciālistiem ir sagatavojusi mācību atbalsta materiālu "Lasīšanas spēle "Transporta līdzekļi"".

printēt Lasīt visu ziņu

Uzvedības vadīšanas noteikumi05.11.2020

Skolotājiem un vecākiem ir sagatavots metodiskais materiāls “Uzvedības vadīšanas noteikumi”, kurā Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta speciālisti I. Svence, E. Ivanāne, I.Gerasimova ir apkopojuši informāciju, kā ikdienas situācijās risināt dažādus ar uzvedību saistītus jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Mācāmies un mācam attālināti

Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskais dienests ir apkopojis informāciju par interneta vietnēs pieejamajiem digitālajiem resursiem attālināta, mūsdienīga un interaktīva mācību procesa nodrošināšanai mājas apstākļos.

Tiešsaistes vietnes un lietotnes var izmantot pedagogi un vecāki, kā arī skolēni zināšanu nostiprināšanai un papildināšanai, lietderīgai laika izmantošanai mācību pārtraukumos.

printēt