Matemātika

Matemātika 1. - 4. klase. Nauda.

kasesaparats.jpgMācību materiāls "Nauda"

Naudas skaitīšana ir svarīga prasme, kura skolēniem ir jāizmanto ikdienā, jo tā tiek lietota, lai nopirktu kādu lietu vai samaksātu rēķinu. Mācību materiālu ir izveidojusi speciālais pedagogs Jolanta Rotkāja ar mērķi pilnveidot skolēnu izpratni par naudas vērtību un prasmi rīkoties ar to.

Matemātika 6. klasei. Darba lapas.

darba-lapasmatematikabernanebilde.jpgDarba lapas matemātikā 6. klasei

Darba lapas matemātikā 6. klases izglītojamiem ar speciālām vajadzībām izveidoja speciālās izglītības skolotāja D. Bernāne, atbilstoši Eiropas Sociālā fonda projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā” izstrādātajam mācību priekšmeta programmas paraugam “Matemātika skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem” (izglītības programmas  kods 21015811).

Matemātika 9.klasei. Grāmata.

gramatamat9vaks2023.jpg Matemātika 9.klasei. Mācību materiāls (mācību grāmata).

Mācību materiāls matemātikā 9. klasei skolēniem ar speciālām vajadzībām pēc mācību priekšmeta programmas parauga “Speciālā izglītība. Matemātika 7.–9. klasei skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem” (https://mape.gov.lv/catalog/ma... ) izveidoja Kokneses pamatskolas - attīstības centra matemātikas skolotāja Svetlana Gžibovska.

Matemātika 9. klasei. Darba burtnīca.

darbaburtn9klvaks.jpgMatemātika 9. klasei. Darba burtnīca.

Mācību materiāls un darba burtnīca matemātikā 9. klasei skolēniem ar speciālām vajadzībām pēc mācību priekšmeta programmas parauga “Matemātika 7.–9. klasei skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem” (https://mape.skola2030.lv/materials/mWKdNf5q7jBjNeTadE6ZjR ) izveidoja Kokneses pamatskolas - attīstības centra matemātikas skolotāja Svetlana Gžibovska.

Pārbaudes darbs matemātikā 6.klases izglītojamiem (izglītības programmas kods 21015811)

28.04.2022

titulbildemmmatematikabernane.jpgPārbaudes darbs matemātikā 6.klases izglītojamiem

Matemātika ir pamats visam. Tā ne tikai iemāca pamatzināšanas, bet, galvenokārt, iemāca loģiski spriest, pielietot un secināt. Svarīgi ir prast informāciju ne tikai atrast, bet izdomāt, kas tajā ir svarīgākais. Matemātika iemāca saskatīt sakarības un tās izmantot.

Pārbaudes darbi matemātikā 2.klasei, 3.klasei, 4.klasei

Pārbaudes darbs matemātikā 2. klasei (programma 21015811)

Pārbaudes darbs matemātikā 3. klasei (programma 21015811)

Pārbaudes darbs matemātikā 4. klasei (programma 21015811)

Pārbaudes darbus sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Jolanta Rotkāja. Tie paredzēti tēmu apguves novērtēšanai matemātikā speciālās pamatizglītības programmā 21015811. Katrā pārbaudes darba uzdevumā ir norādīts  maksimāli iegūstamais punktu skaits, noslēgumā vērtēšanas kritēriji un vērtējumu tabula.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pedagogu veidoti mācību materiāli

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pedagogi izveidojuši mācību materiālus

D. Isajeva. "Katram ciparam ir vārdiņš savs".

Darba burtnīca ir izmantojama pirmsskolas, sākumskolas un speciālo skolu audzēkņiem. Mācību materiāls ļauj koriģēt skolēnu izziņas procesus - uztveri, atmiņu, domāšanu, kā arī pilnveido motorās prasmes, veicina darba kultūru un attīsta patstāvīga darba iemaņas.

I. Kalniņa. Matemātika 8. klasei. Uzdevumu krājums.

Matemātikas uzdevumu krājums izmantojams vispārizglītojošo skolu

5. - 6. klasei un speciālo skolu 8. klasei. Uzdevumu krājumā ir paraugi un definīcijas, kas palīdzēs audzēkņiem veiksmīgi risināt uzdevumus.

mater1.jpg

mater2.jpg

Darba burtnīcas "Katram ciparam ir vārdiņš savs" un "Matemātikas uzdevumu krājums speciālo skolu 8. klasei" var iegādāties ŠEIT