Sociālās zinības

Mācību materiāls latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6.klasei (programma 21015811)

01.12.2019
macmatrlatvzimesriekstinavingrovskaatt.jpg

Mācību materiāls "Latviešu rakstu zīmes"

Interaktīvu mācību materiālu/testu latviešu literatūrā, sociālajās zinībās 6. klasei (izglītības programmas kods 21015811), tēmas “Latviešu rakstu zīmes” apguvei, sagatavoja speciālās izglītības skolotājas Anna Vingrovska un Sandra Riekstiņa.

Mācību materiāls sociālajās zinībās 3. klasei (izglītības programmas kods 21015811)

23.11.2019

Mācību materiāls tēmas “Attiecības ģimenē” apguvei

Mācību materiālu sociālajās zinībās 3. klasei (programma 21015811), tēmas “Attiecības ģimenē” apguvei, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Elīna Ivanāne.

Interaktīvais metodiskais materiāls ir izmantojams sociālo zinību stundās tēmas “Attiecības ģimenē” apguvei un/vai audzināšanas nodarbībās, pilnveidojot izpratni par attiecībām. Mācību materiālā ir iekļauti dažādas grūtības pakāpes digitāli uzdevumi, piedāvāti jautājumi diskusijas rosināšanai, kā arī vērtēšanas kritēriji.