Svarīga informācija

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?

10.02.2021

1122.jpgFebruāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

2020./2021.m.g. 2.semestris Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

02.01.2021

Kokneses pamatskola - attīstības centrs 2020./2021.m.g.2. semestrī no 4.janvāra turpina darbu klātienē.

• Mācības klātienē notiks ievērojot vispārējus piesardzības pasākumus – dezinfekcija, distancēšanās, veselības stāvokļa novērošana. Ieteikumi piesardzības pasākumu īstenošanai.
  • No 4. janvāra arī 1. - 4. klašu skolēni skolā lieto maskas.
  • Izglītības iestādes koplietošanas telpās gan skolotāji, gan bērni no 7 gadu vecuma lieto maskas.

Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid 19 infekcijas ierobežošanai

Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid 19 infekcijas ierobežošanai, pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumiem Nr.360

Speciālās izglītības attīstības centra attālināta konsultatīvā atbalsta nodrošināšana

Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta speciālisti attālinātas konsultācijas citu izglītības iestāžu skolēniem un vecākiem, metodisku un pedagoģisku palīdzību skolotājiem kvalitatīvas speciālās izglītības nodrošināšanai, sniedz pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 :