ERASMUS 2020

Projekts ERASMUS + 2020 "Kopā mēs varam un darām"

erasmus__kiac.jpg

Projekts: "Kopā mēs varam un darām"

Projekta Nr.: 2020-1-LV01-KA101-077180

Projekta īstenošanas laiks: no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 31.augustam

Projekta partneri:

• Project management Spain Erasmus plus, S.L.U.(Spānija)
  • Areadne OE (Grieķija)
  • Ustanova za obrazovanje odraslih Maksima (Horvātija)
  • Oloklirosi single member private company (Grieķija)

Projekta mērķis:

Pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide – modernu mācību metožu apguve, preventīvo pasākumu organizēšana priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšanai, svešvalodu zināšanu paaugstināšana, ārvalstu pieredzes gūšana.

Projekta sagaidāmie rezultāti:

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši pārmaiņām mūsdienu izglītības sistēmā sniegs ilgstošu ietekmi uz izglītības iestādes darbības kvalitāti, uzlabos mācību procesa organizēšanu atbilstoši jaunajam mācību saturam, sekmēs izglītības iegūšanu un mācību pārtraukšanas risku mazināšanu, uzlabos skolas kā attīstības centra darbību, nododot ārvalstu pieredzi Zemgales reģiona un Latvijas pedagogiem, organizējot izglītojoša satura pasākumus.

Projekta koordinatore:  Ineta Gerasimova, Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiķe

Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim

23.01.2022

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgMetodiskais materiāls “Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim”

Erasmus+ projektu mobilitātes ir milzīgs iedvesmas avots pedagogu nākotnes plāniem un, iespējams, īsts pagrieziena punkts tālākajai izaugsmei un profesionālajai pilnveidei. Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājām L. Gūtei un M. Zeilānei bija iespēja piedalīties Erasmus+ mobilitātē un iepazīties ar Erasmus+ projektu veidošanu soli pa solim, sākot no idejas līdz projekta realizēšanai.

Metodiskajā materiālā “Erasmus Plus projektu veidošana. Soli pa solim” apkopotas Erasmus+ projekta veidošanas un vadības kursos  gūtās zināšanas, kas sniedz ieteikumus Erasmus+ projektu sagatavošanā.

ERASMUS + projektu veidošanas un pieredzes apmaiņas vizīte Spānijā

05.11.2021

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas L. Gūte un M. Zeilāne no 2021.gada 10. oktobra līdz 16. oktobrim piedalījās Erasmus+ (PMSE+) kursu programmā Spānijā, mazā, tūristu iecienītā pilsētā pie Vidusjūras – Alikantē. Tajā piedalījās 42  dalībnieki no 24 dažādām Eiropas valstīm. Mēs, pārstāvot Latviju un Aizkraukles novadu, apmeklējām Erasmus+ projektu un izglītības vadības kursus.

Pasaules pieredze profesionālajai izaugsmei

01.09.2021

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpg2021.gada jūlijā Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Elīna Ivanāne un Jūlija Grase devās mācību mobilitātē uz Grieķiju, lai ERASMUS + 2020 projekta “Kopā mēs varam un darām” ietvaros piedalītos profesionālās pilnveides kursos "Ceļā uz iekļaujošu klasi: labākā pieredze" ("Towards an Inclusive Classroom: Best Practices").

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi gūst pieredzi Horvātijā

01.09.2021

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpg

2021.gada jūlijā Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Elīna Māliņa un Svetlana Gžibovska devās uz Splitu Horvātijā, lai piedalītos Erasmus+2020 projekta “Kopā mēs varam un darām” kursos “Stratēģijas priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”.

Erasmus+ ieinteresē un rada gandarījumu

26.08.2021

cropped_erasmus_learn_fb_logo.jpglv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgErasmus+  ieinteresē un rada gandarījumu

Erasmus+ projekta “Kopā mēs varam un darām” ietvaros Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Inese Svence un Ineta Gerasimova piedalījās kursos “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšana”, kas notika Krētā no 5. līdz 11.jūlijam.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi papildina zināšanas Erasmus+ projektos

20201009_101818.jpgAY0jCeRMMhV4AAAAAElFTkSuQmCC

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir mūsdienīga speciālās izglītības iestāde, kura nodrošina kvalitatīvu mācību un audzināšanas procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām. Skola ir arī speciālās izglītības attīstības centrs, kurš organizē konferences, kursus, seminārus, sniedz atbalstu un konsultācijas pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem, izstrādā metodiskus materiālus un ieteikumus, tādēļ pedagogiem ir svarīgi nepārtraukti papildināt zināšanas, gūt jaunu pieredzi izglītības procesa vadīšanas modernizācijā un daudzveidīgu mācību metožu pielietošanā. Sākot ar 2016.gadu, skola piedalās Erasmus+ projektos, tādējādi, attīstot sadarbību ar ārvalstu izglītības iestādēm, veicinot izglītības procesa internacionalizāciju, sekmējot pedagoģiskā personāla un vadības profesionālo kompetenču pilnveidi, uzlabojot pedagogu metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālām vajadzībām izglītošanā.