eTwinning

Atskatoties uz paveikto eTwinning projektā “Christmas traditions in Latvia and Poland”

01.02.2024

sirsninaetwining.jpgetwinning_logo.jpg2024. gads Kokneses pamatskolā – attīstības centrā iesākās ar starptautiskā eTwinning projekta “Christmas traditions in Latvia and Poland” noslēgumu, kuru realizējām kopā ar Stefana Żeromskiego vārdā nosaukto skolu Podstawowa nr. 2 Polijā. Darbojoties kopā ar poļu bērniem, izzinājām ziemas saulgriežu tradīcijas savās ģimenēs, veidojām apsveikumus, rakstot tekstu angļu valodā, dziedājām dziesmas un ar zvaniņiem spēlējām pavadījumus Ziemassvētku melodijām, cepām piparkūkas. Viena no patīkamākajām aktivitātēm bija iespēja vecākiem klases eglītē noskatīties ierakstu ar savu bērnu priekšnesumiem. Savukārt, bibliotēkā izstādē varēja aplūkot atsūtītos apsveikumus, ko bija gatavojuši poļu draugi. Novēlējumus mūsu skolēni izlasīja patstāvīgi vai ar skolotāju palīdzību, bet, lasot tekstu poļu valodā, izmantoja vārdnīcu. Projekta realizācijā iesaistījās izglītojamie no dažādām klasēm kopā ar skolotājām Sandru Riekstiņu, Gunitu Dambi, Sandru Paļčevsku un Aiju Kārkliņu.

Sertifikāts par dalību eTwinning projektā “Christmas time”

09.01.2024

photo-2024-01-08-15-34-06.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus piedalās eTwinning projektos, kuri veido Eiropas skolu sadarbības tīklu un ir daļa no Erasmus projektiem. To mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju un skolēnu tālākizglītību informāciju tehnoloģiju jomā.

eTwinning projekts “Christmas traditions in Latvia and Poland”

19.12.2023

apsveikumi.jpgetwinning_logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Gunita Dambe, Sandra Riekstiņa, Sandra Paļčevska un Aija Kārkliņa 2023. gada decembrī sāka realizēt kopā ar Stefana Żeromskiego vārdā nosauktās skolas Podstawowa nr. 2 no Polijas  eTwinning projektu “Christmas traditions in Latvia and Poland”.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi starptautiskā seminārā “eTwinning School” komandām

13.11.2023

etw1.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Gunita Dambe un Aija Kārkliņa  piedalījās starptautiskajās mācībās “eTwinning School” kopā ar pedagogiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Rumānijas, kas norisinājās 2023. gadā no 6. līdz 8. novembrim Rīgā. Semināru atklāja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras direktore Līga Lejiņa. Ar labās prakses piemēru eTwinning projekta realizēšanā dalījās skolotāja no Rumānijas Loredana Popa. Paneļdiskusijā piedalījās eTwinning vēstnieki no Polijas, Latvijas, Lietuvas, Rumānijas un Igaunijas. Semināra dalībniekiem bija iespēja uzdod jautājumus par   projektu realizēšanu - kā motivēt skolēnus un skolotājus piedalīties eTwinning projektos, kādas ir projektu realizācijas stratēģijas u.c. Atbildot uz jautājumiem, eTwinning vēstnieki uzsvēra, ka projektos ir svarīgas aktivitātes kopā ar vecākiem, parādot, ko konkrētā projektā bērni ir apguvuši. Diena noslēdzās ar interesantām spēlēm, kas ļāva labāk iepazīt uz semināru atbraukušos kolēģus.

eTwinning nedēļas

28.09.2023

etwinning-menesis.jpgKokneses pamatskola - attīstības centrs aicina piedalīties no 25. septembra līdz 20. oktobrim eTwinning nedēļās, kuras  atspoguļos gada tēmu “Inovācijas un izglītība”, sasaistot to ar 2024. gada tēmu “Labbūtība izglītības iestādēs”. Kampaņa “eTwinning nedēļas” norisināsies gada tēmai speciāli izveidotā grupā Eiropas Skolu izglītības platformā.

eTwinning projekti – sadarbība, iespējas, inovācijas…..

04.09.2023

img20230828125438etwinningkursi.jpgetwinning_logo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi kā “eTwinning Skolas” dalībnieki vasaras periodā aktīvi iesaistījās Latvijas eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta organizētajos pasākumos, lai apgūtu jaunas mācību metodes veiksmīgai eTwinning skolu sadarbības projektu īstenošanai un papildinātu savu profesionālo pieredzi.

Kokneses pamatskolai – attīstības centram piešķirts “eTwinning Skola” statuss

08.05.2023

etwinning-schoollogo.jpgetwinning_logo.jpgeTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls 2018.gadā uzsāka iniciatīvu – izglītības iestādes, kuras veiksmīgi īsteno projektus un skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību, var pieteikties “eTwinning Skola” statusam.