NORDPLUS 2020

Projekts NORDPLUS 2020 "We can and do together"

logo_nordplus.jpg

Projekts: "We can and do together"

Projekta Nr.: NPJR-2020/10222

Projekta īstenošanas laiks: no 2020.gada oktobra līdz 2021.gada septembrim

Projekta partneri: Skola Alytus “Vilties”, Viļna (Lietuva).

Projekta mērķis:

Dažādu mācību metožu pielietošanas aktualizēšana kvalitatīva izglītības procesa organizēšanā izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām, akcentējot interaktīvo materiālu izmantošanu, pedagoģiskās pieredzes un labās prakses piemēru popularizēšanu,  svešvalodu prasmju uzlabošanu un starpkultūru dialogu stiprināšanu.

Projekta kontaktpersona:

Ineta Gerasimova, Kokneses pamatskolas - attīstības centra metodiķe

NORDPLUS PROJEKTI IZGLĪTĪBAI

logo_nordplus.jpg

Nordplus izglītības projektos piedalās skolēni, skolotāji, studenti, pasniedzēji un pieaugušie no Baltijas un Ziemeļvalstīm. Šo programmu 1988./1989. gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome. Sākotnēji tajā piedalījās tikai Ziemeļvalstis, taču kopš 2008.gada programmā piedalās arī Baltijas valstis, lai uzlabotu un ieviestu jauninājumus Baltijas un Ziemeļvalstu izglītības sistēmā.

Nordplus projekts “We can and do together” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

20.04.2022

logo_nordplus.jpgNordplus ir Ziemeļvalstu Ministru padomes izveidota programma, kuras projekti vērsti uz sadarbības stiprināšanu starp Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, pilnveidojot iesaistīto valstu izglītības sistēmas un ieviešot tajās jauninājumus. Nordplus programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Pedagogu pieredzes apmaiņa Lietuvā - Nordplus projekts "We can and do together"

15.06.2022

logo_nordplus.jpgbildelietuva1.jpgNordplus projekta “We can and do together” (“Mēs varam un darām kopā”) ietvaros, no 6. jūnija līdz 12. jūnijam Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi viesojās pie sadarbības partneriem Lietuvā, Alītas (Alytaus) pilsētā. Mobilitātes laikā dalībnieki apmeklēja Alītas skolu – bērnudārzu, “Vilties”, Dzūkijas vidusskolu, amatniecības skolu, iepazinās ar Lietuvas izglītības sistēmu, vēroja kolēģu vadītās mācību stundas, diskutēja, apmainījās ar labās prakses piemēriem kvalitatīva izglītības procesa nodrošināšanai izglītojamiem ar speciālām vajadzībām.