Pirmsskolas grupa

Pirmsskolas grupas

pirmsskola_003_cv.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā darbojas divas grupas pirmsskolas vecuma bērniem, kurā pedagogu vadībā tiek nodrošināta bērnu uzraudzība un drošība, ēdināšana un atpūta, attīstību veicinošas un audzinošas nodarbības, sociālo prasmju un citu iemaņu attīstīšana.

Nerātnā ķiplociņa piedzīvojums

04.11.2022

1667549593643.jpgMazs ķiplociņš veļas pa dārzu,

Ieveļas bērnu pulciņā.

Ķiplociņu samīļo, pasmaržo, notīra.

Ieliek krāsniņā kopā ar maizīti.

Sāk smaržot visa māja!

Un paskat, kas te?

Gatavi ķiploku grauzdiņi.

Ņam, ņam, ņammm.

Šī gada 2. novembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” bērni piedalījās gardēžu rīta nodarbībā “Nerātnā ķiplociņa piedzīvojums”.

Pārgājiens

18.10.2022

img20221013110829.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu “Bērziņš” un “Pienenīte” izglītojamie 2022. gada 13. oktobrī devās pārgājienā uz bioloģisko saimniecību “Bormaņi”. Bērniem bija iespēja pa ceļam apskatīt gotiņu ganāmpulku. Vērojām dabas ainavu rudenī, nosaucām galvenās rudens īpatnības, dziedājām dziesmas.

Rudens lapu virpulī

18.10.2022

img20221011092510.jpgŠī gada 11. oktobrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupā “Pienenīte” norisinājās rotaļnodarbība “Rudens lapu virpulī”.

Muzikāli tematiskais pasākums “Rudens brauca sētiņā”

18.10.2022

20220929mikeldienapi07.jpgSagaidot Miķeļus un rudens saulgriežus pie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupām “Bērziņš” un “Pienenīte” 29. septembrī viesojās Rudens rūķis.

Pirmsskolas grupas "Bērziņš"aktivitātes 2022.gada aprīlī

02.05.2022

img-20220503-wa0010.jpgDaba mostas no ziemas. Kokiem un krūmiem pumpuri veidojas, gājputni atlido.

Aprīļa mēnesī Kokneses pamatskolas - attīstības centra grupas "Bērziņš" bērni radošā darbnīcā gatavoja daudzveidīgas Lieldienu dekorus. Ieskandinot pavasari bērni piedalījās integrētā rotaļnodarbībā ar logopēdi I. Vītolu "Katram mazam putniņam gribas kļūt par putnu lielu!" Darbojās pāros ar galda spēlēm un ēda pašu izaudzēto zirņu ražu. Tā nemanot pagāja aprīļa mēnesis.

Ligita Muižniece

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Teci, mana valodiņa

1651064064599.jpgPavasara  ziedu mirdzošajās acīs

Paslēpies ir saules stariņš draisks.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā,

Laime nemīl viena pati būt.

Tā mīl ziedus, mirdzumu mums acīs,

Vēlas dvēselēs par ceļa vēju kļūt.

Runāsim par laimi, gaismu, ziediem,

Vārdi negaisīs, tie katram pieskarsies.

Runāsim par laimi ziedoņlaikā!

/Ā. Āre/

Tuvojas ziedoņlaiks, ko mēs visi tik ļoti gaidām. Mirdzums parādās gan pieaugušo, gan bērnu acīs. Rit 2022. – Tīģera gads. 27. aprīlī pie Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupiņas “Pienenīte” bērniem viesojās tīģeris un aicināja uz integrēto rotaļnodarbību “Teci, mana valodiņa”.