Pasaules talka

07.10.2024

20240919-120636.webpKokneses pamatskola – attīstības centrs no 16.septembra līdz 19.septembrim piedalījās Pasaules talkā ar moto “Svinam dabu”. Mūsu skolas talkas “Svinam dabu” mērķis bija būt vienotiem, kopā darboties lai padarītu skolas teritoriju tīrāku un zaļāku.

Dažādo kurpju diena Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

02.10.2024

iekap-otra-kurpes-logo.webpKatrs no mums ir unikāls. Tikai simboliski “iekāpjot otra kurpēs”, varam izprast citu pieredzi un grūtības.

Vakance - speciālās izglītības skolotājs

01.10.2024

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

0.96 slodzes (23 kontaktstundas)

SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU

Vakance - autobusa šoferis

01.10.2024

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

AUTOBUSA ŠOFERI

Kokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās starptautiskā seminārā “Noteicošie faktori digitālās izglītības ekosistēmas attīstībai”

30.09.2024

25-20240925-27-erasmus-seminars.webpNo 2024. gada 25. līdz 27. septembrim Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāja Elīna Ivanāne piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētajā starptautiskajā tematiskajā seminārā “Noteicošie faktori digitālās izglītības ekosistēmas attīstībai” (Key Enablers of a Transforming Digital Education Ecosystem), Rīgā. Pasākums notika Erasmus+ programmas sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) ietvaros un pulcēja izglītības ekspertus un projektu īstenotājus no vairākām Eiropas Savienības valstīm, tostarp Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Spānijas, Portugāles, Grieķijas un citām, lai diskutētu par digitālās izglītības attīstības tendencēm un izaicinājumiem.

Rudens ekskursija

24.09.2024

whatsapp-image-2024-10-07-at-16-18-47-1.webpŠī gada 24.septembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra 9. internāta grupas skolēni kopā ar audzinātājām devās mācību ekskursijā. Turpinot iepazīties ar dažādām profesijām un domājot par  sava biznesa iespējām nākotnē, apmeklējām Latgales mākslas un amatniecības centru Līvānos,  mājražotāju uzņēmumu “Līvānu ķiploks”, zirgu sētu “Šaurītes” un beigās baudījām “saldo ēdienu” – viesojāmies leļļu galerijā.