Iluzionistu Pecolli cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē”

01.02.2023

logoskolassoma.jpgbildecirkspicolli.jpgKokneses pamatskola – attīstības centra 1. – 9. klašu skolēniem bija iespēja izbaudīt cirka izrādes “Alise Brīnumzemē” digitālo versiju iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Luisa Kerola darbs "Alise Brīnumzemē" pārtapis grandiozā un ļoti krāšņā cirka izrādē. Skatītāji devās piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vēroja gaisa akrobātiskos šovus un citus „Alises Brīnumzemes“ cienīgus brīnumus. Triki ar uguni un ūdeni, burbuļiem un citiem elementiem, burvīga mūzika un grezni tērpi veidoja skolēnos spilgtus iespaidus. Īpašus iespaidus izraisīja akrobātu šovi un iluzionistu brīnumi. Skolēnu uzmanība tika pievērsta tam, cik daudz Latvijas, Amerikas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas mākslinieku iesaistījās izrādes tapšanas procesā.

Filma “Ziemassvētki Džungļos”

01.02.2023

ziemassvetki-dzunglos-plakats01.jpglogoskolassoma.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamiem programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros bija iespēja izbaudīt kino vakaru, noskatoties ģimenes piedzīvojumu filmu “Ziemassvētki džungļos”.

Ziemas olimpiskā diena

20230126olimpiskasdiena033.jpg

Lai arī ziema ar sniegu mūs šogad nelutina, tas netraucēja Kokneses pamatskolas – attīstības centrā noorganizēt brīnišķīgu Ziemas olimpisko dienu iekštelpās, kura sagādāja kustību prieku, radīja smaidu un vairoja pozitīvo enerģiju visiem tās dalībniekiem!

Seminārs par individuālo izglītības plānu veidošanu skolēniem Vecpiebalgas vidusskolā

25.01.2023

20230118seminarsvecpiebalga.jpgIekļaujoša izglītība ir process, kurā tiek nodrošinātas visu skolēnu daudzveidīgās vajadzības, palielinot ikviena skolēna līdzdalības iespējas mācību procesā, kultūrā un dažādās kopienās un samazinot iespējas būt izslēgtiem no izglītības ieguves procesa. Tas nozīmē, ka iekļaujoša izglītība attiecas uz visiem skolēniem, jo viņi mācās atbilstoši savām spējām un attīstības līmenim, saņem atbilstošu palīdzību mācību satura apguvē. Lai nodrošinātu ikviena izglītojamā  ar speciālām vajadzībām iekļaušanu izglītības procesā, katram tiek sastādīts individuālais izglītības programmas apguves plāns.

Popiela

08.03.2023 16:00 - 17:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

afisapopiela20230308.jpg2023.gada 8.martā plkst.16:00

Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

notiks krāšņais un slavenību pilnais festivāls POPIELA

Piedalīsies:

•  pirmskolas grupiņas;
  • 1.- 9.klašu skolēni;
  • arodklašu audzēkņi.

NOTEIKUMI: Izvēlētais tēls pēc iespējas precīzāk jāatdarina ar kustību, apģērba, aksesuāru, frizūru palīdzību.

Pieteikties pie skolotājas J. Rotkājas ar izvēlētās dziesmas izpildītāju,nosaukumu līdz 01.03. 2023.

Pēc POPIELAS diskotēka.

SKATĪT VAIRĀK

Izteiksmīgas runas konkurss "Valodiņa 2023"

afisavalodina.jpg2023.gada 17.februārī